پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   82726  | تاریخ خبر : 1396/12/17  | ساعت : 19:36

خبر/

فعالیت 24 ساعته گذرگاه های مرزی ایران و نخجوان بررسی شد


نصر: محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی و فامیل سید اف وزیر اقتصاد نخجوان فعالیت 24 ساعته گذرگاه های مرکزی جمهوری اسلامی ایران و این جمهوری خودمختار را بررسی کردند .

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، خبرگزاری 'آپا ' روز پنجشنبه گزارش داد : در این دیدار ضرورت فعالیت 24 ساعته گذرگاه مرزی پلدشت میان ایران و جمهوری خودمختار نخجوان بررسی شد . 
شهریاری بر ضرورت گسترش همکاری های دوجانبه با هدف استفاده از امتیازات گمرکی و تسهیلات در گذرگاههای مرزی تاکید کرد . 
وی با اشاره به ظرفیت های تولیدی استان آذربایجان غربی گفت : در این استان برای کشاورزی ، دامداری ، تولید عسل و نیز محصولات صنعتی فرصت های تولیدی مهم وجود دارد و آماده برای همکاری با نخجوان در این حوزه ها هستیم .
استاندار آذربایجان غربی از سطح روابط این استان با جمهوری خودمختار نخجوان ابراز رضایت کرد و افزود: هر دو طرف باید از این روابط به نحو احسن بهرمند شوند . 
فامیل سید اف نیز با اشاره به سطخ روابط خوب جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان گفت : بازرگانان نخجوانی نیز علاقمند به گسترش همکاری و روابط با ایران هستند . 
وی نیز بر ضرورت فعالیت 24 ساعته گذرگاه مرزی پلدشت تاکید کرد و گفت : این مساله در حال حاضر در دست بررسی است و فعالیت 24 ساعته این گذارگاه به توسعه روابط طرفین تحرک خواهد بخشید.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است