پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   81491  | تاریخ خبر : 1396/11/22  | ساعت : 13:19

نماینده مردم آذربایجان‌شرقی در خبرگان رهبری:

افتخار ماست که آمریکا از ما ناراضی است


نصر: نماینده مردم آذربایجان‌شرقی در خبرگان رهبری با بیان اینکه افتخار ماست که آمریکا از ما ناراضی است؛ گفت: مردم آتش زنندگان به پرچم را محو و نابود می کنند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از فارس، آیت‌الله هادی ملکوتی امروز در جشن راهپیمایی ۲۲ بهمن در میدان نماز تبریز با تبریک ایام‌الله دهه فجر اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ بی‌بدیل و نمونه بود.

وی افزود: قرن بیستم میلادی قرنی آکنده از کودتای نظامی بود به طوریکه کودتای شوروی، کوبا و چین در آن دوران اتفاق افتاد اما پایه‌گذاری انقلاب و پیروزی آن سال ۱۳۵۷ انقلاب اسلامی با رهبری امام راحل نشان داد این انقلاب شباهتی به سایر انقلاب‌ ندارد.

عضو مجلس خبرگان با بیان اینکه برخی انقلاب‌ها از جمله با دیگاه سوسیالیست‌ها، انقلاب کارگری بود یا انقلاب چین یک انقلاب قشر کشاورز بود به ایت معنی که این نوع انقلاب‌ها به دست طبقه خاصی روی داد، افزود: انقلاب اسلامی ایران انقلابی بود که تمام طبقات اعم از روستایی، شهری، کارگر، کشاورز، بازاری و دانشگاهی علیه ظلم در آن شرکت داشتند، حرکت و شعار در انقلاب ما مشخص بود.

نماینده استان در مجلس خبرگان با تاکید به اینکه انقلاب ما پیام ایستادگی و آزادی برای دنیا داشت و سعادت انسانی را تامین می‌کند، گفت: سایر انقلاب‌ها مختص یک طبقه خاص بود.
 
وی خاطرنشان کرد: رهبری این انقلاب فقیه، فیلسوف، اخلاق‌مدار و صاحب تفکر بود و همین خصیصه‌ها باعث شد که حرکت ایشان به قدری موثر شود که میلیون‌ها نفر را در ایران و دنیا با خود همراه کند، شخصیت ایشان منحصر به‌فرد و بی‌نظیر بود.

آیت‌الله ملکوتی متذکر شد: علل و اسبابی که موجب شد مردم حول محور امام راحل جمع شده و علیه رژیم طاغوت قیام کنند، اختلافات طبقاتی، ظلم و ستم بر مردم، تنگنای زندگی، ساختار شکنی‌ها، فساد و... توسط مزدوران شاه بود که باعث شد مردم به ندای امام لبیک گفته و با تمام قدرت در مقابل رژیم منحوس بایستند.

وی ادامه داد:مردم می‌خواستند ظلم و ستم در کشور ریشه‌کن شده و نخبگان دینی در رأس کشور قرار گیرند که بعد از انقلاب به رهبری امام ریشه آنها خشکید اما به هر حال همانطور که رهبر فررانه انقلاب ابراز کردند هنوز به آن چیزی که ایده و هدف است امام بود، کامل نرسیده‌ایم.

نماینده مردم آذربایجان‌شرقی در خبرگان رهبری تاکید کرد:امروز باید پرسید که برخی سیاهنمایی‌ها برای چیست و انصاف کجاست؟ چرا که کارهایی که بعد از انقلاب شده بسیار چشمگیر است.

وی ابراز کرد: از نظر علمی، سیاسی و نظامی امروز جمهوری اسلامی در دنیا به خصوص منطقه موثرترین قدرت محسوب می‌شود.

آیت‌الله ملکوتی خاطرنشان کرد: عدم رضایت آمریکا و توهین علیه نظام برای ما افتخار است زیرا وقتی آمریکا از ما ابراز رضایت کند قطعاً در مشروعیت ما شکی وجود دارد، ما انقلاب کردیم تا دست استکبار از کشور و ممالک اسلامی کوتاه شده و دین اسلام احیا شود.

وی افزود: رتبه علمی جمهوری اسلامی امروز بنا به اعتراف دوست و دشمن دارای جایگاه بالایی است و خدا را شاکریم از نظر اقتصادی کشور متکی به غیر نیست چرا که استکبار جهانی در حال حاضر اقتصاد کشورهای دیگر را می‌چرخاند.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: ما هشت سال دفاع مقدس یکه و تنها در مقابل استکبار ایستادیم در حالیکه دشمن با پول آمریکا و عربستان و تکنولوژی شرق همه دست به دست دادند و هشت سال مردم ایران را مورد هجمه‌های مختلف قرار دادند.

وی افزود:ما راه انقلاب و امام را ادامه داده و لبیک‌گویان به ندای مقام معظم راه خود را ادامه خواهیم داد تا پرچم این نهضت حسینی را به دست امام زمان برسانیم.

ملکوتی اذعان داشت: اگر رسانه‌های استکباری به ملت ایران توهین می‌کند، غمگین نشوید، اگر تحلیل‌گران علیه نظام  مقدس سخنرانی می‌کنند، متاثر نشوید زیرا نخبگان انقلاب اسلامی جواب کوبنده به تک تک آنها خواهند داد.

وی متذکر شد: دشمن می‌خواهد با شایعه، توهین،تخریب و زیرسوال بردن عملکرد نظام و مسوولان ته دلمان را خالی کند و مردم را نسبت به انقلاب بدبین سازد، حتی تلاش می‌کند کشور را با دسته‌بندی مردم به تندرو،کندرو، اصلاح‌طلب و اعتدال نابود کند.

نماینده خبرگان رهبری استان بیان کرد: به صراحت می‌گویم همه انتخاب‌ها در کشور با رای مردم بوده و تنها نظام در دنیا هستیم که چنین قابلیتی دارد.

وی با بیان اینکه اتحاد، انسجام و پشتیبانی از ولایت عامل سعادت آخرت و دنیاست، افزود: مسوولان نظام خائن نبوده و هیچ‌گاه لبیک به دشمنان نظام نمی‌گویند.

عضو مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: ۲۲ بهمن و این راهپیمایی نشان داد مردم همواره پای انقلاب خود ایستاده‌اند و هرگز از آن عدول نخواهند کرد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است