پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   81468  | تاریخ خبر : 1396/11/21  | ساعت : 17:45

بیانیه/

دعوت خانه سینمای مستند تبریز برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن


نصر: روز بیست و دوم بهمن تجلی وحدت امت اسلامی ایران برای سربلندی ، عزت و مبارزه با دشمنان اسلام و ایران است. روز بیست و دوم بهمن برای دفاع از ایران و فریاد کشیدن بر سر استکبار است . روز بیست و دوم بهمن فریادهای مردان ، زنان و جوانان بر سر آمریکا ، اسرائیل و آل سعود است .

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

اینک در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و قیام 29 بهمن مردم غیور و شریف شهر تبریز قرار داریم . انقلابی دوران ساز ، با عظمت و مقتدر که به ایران هویتی تازه بخشید.

امروزه فیلم های مستند ثبت شده از دوران انقلاب اسلامی ایران بی هیچ دخل و تصرفی فریاد حق طلبی ملت آزاده ایران اسلامی را با رهبری امام خمینی ( ره ) برای نسل سوم و چهارم و نسل های آینده به نمایش می گذارد که ابعاد تأثیرات آن بر کسی پوشیده نیست. انقلاب اسلامي ثمره تلاش ها و مجاهدت هاي حقيقت طلبانه شهدایی ست که در انتقال ارزشهای متعالی به آیندگان سهم به سزایی دارند و مستند سازان با هنر ناب و اصیل خویش در انتقال ارزشهای حقیقی  متعهد هستند . مستند سازانی که با ثبت وقایع انقلاب اسلامی دریچه تاریخی در اندیشه و اذهان نسل های آینده گشودند . مستند سازان این روایان صادق وقایع تاریخ معاصر ایران همواره کوشیدند تا تصویر واقعی از ایران اسلامی برای جهانیان به نمایش بگذارند . تصویری که در آن حقیقت اسلام ناب محمدی  ( ص ) و حضرت علی ( ع ) ملموس باشد. بر کسی پنهان نیست  که انقلاب اسلامی ایران در چهل سال اخیر ، در همه عرصه ها بالاخص عرصه فرهنگ و هنر رشد و شکوفایی چشمگیری داشته است و سینمای مستند ایران نیز همگام با این جهش ، با تلاش مستمر همه مستند سازان کشور ، سهم  بسزایی در این موفقیتها دارد  .  فرجام  این تلاشهای راویان بی ادعای حقیقت ، در نظام مقدس جمهوری اسلامی نادیده انگاشته نشد و امسال پیامی مهم و تاریخی  از رهبر فرزانه انقلاب اسلامی برای مستند سازان کشور صادر گردید . ایشان در این پیام مهم   بیان داشتند که هنر شما (مستند سازان ) قادر است با استناد به واقعیات ، سرچشمه‌ امید و شوق و حرکت باشد. خانه سینمای مستند تبریز با گرامیداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب اسلامی، امام خمینی رحمه الله علیه و شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بالاخص شهدای گرانقدر مستند ساز ، که در  همه وقایع و مقاطع حساس تاریخ معاصر میهن ، دوربین به دست حضور داشتند و مسئولیت ثبت و ضبط صادقانه رخداد ها  را برعهده گرفتند ، یوم الله 22 بهمن را گرامی می دارند . ما اعضای خانه سینمای مستند تبریز از امت اسلامی و انجمن های هنری کشور و استان برای حضور با صلابت در راهپیمای بیست و دوم بهمن و حمایت از فرمایشات مقام معظم رهبری دعوت می کنیم تا بار دیگر با مشتهای گره کرده و فریادهای وحدت آفرین ، اقدامات استکبار جهانی برای شکستن وحدت و یکپارچگی امت اسلامی و به انحراف کشیدن افکار عمومی مقابله کنیم . مستند سازان استان آذربایجانشرقی و شهر تبریز همراه و همدل و هم زبان با ملت شریف ایران و جامعه هنری در راهپیمایی بیست و دو بهمن ماه شرکت می کنند و صدای عزت ، سربلندی ، وحدت ، مقاومت و مبارزه با دشمنان اسلام و ایران سر خواهند داد.  اعضای خانه سینمای مستند تبریز – 21 بهمن ماه سال 1396

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است