پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   81413  | تاریخ خبر : 1396/11/20  | ساعت : 11:25

خبر/

چه کسانی در آذربایجان‌شرقی در لیست سیاه قرار می گیرند


نصر: استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه باید طرح توجیهی ارائه شده از سوی متقاضیان، راستی‌آزمایی شود، گفت: افرادی که برای دریافت تسهیلات توجیه اقتصادی ساختگی ایجاد می‌کنند، در لیست سیاه قرار می‌گیرند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر؛ مجید خدابخش در جلسه مشترک کارگروه تخصصی اشتغال و ستاد توانمندسازی نیروی کار استان، با بیان اینکه توجیه اقتصادی طرح‌های متقاضی تسهیلات اشتغال‌زایی باید مورد توجه قرار گیرد، اظهار داشت: مشاوران مورد تائید، درخواست متقاضیان تسهیلات را باید بررسی کرده و قبل از اینکه طرح اقتصادی شکست بخورد مانع آن شوند.

وی با اشاره به اینکه بررسی مشاوران معتمد نباید دوباره توسط بانک‌ها بررسی شده و روند پرداخت تسهیلات طولانی شود، افزود: با توجه به اینکه توجیه اقتصادی طرح‌ها متناسب با منطقه جغرافیایی آن ممکن است متفاوت باشد لذا باید بررسی توجیه اقتصادی را به مشاور زبده سپرده و از هدر رفتن منابع بانکی و ورشکستگی افراد جلوگیری کنیم.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه ممکن است برخی از صاحبان طرح‌های فاقد توجیه اقتصادی، برای سودده جلوه دادن آن دست به کارهای خلاف قانون بزنند، گفت: ما به عنوان سیاست‌گذار نباید در این بحث ورود کنیم و باید به مشاوران معتمد اعتماد کرده و بررسی را به آنها واگذار کنیم.

وی با اشاره به اینکه باید طرح توجیهی ارائه شده از سوی متقاضیان، راستی‌آزمایی شود، گفت: افرادی که برای دریافت تسهیلات توجیه اقتصادی ساختگی ایجاد می‌کنند، در لیست سیاه قرار می‌گیرند.

در این نشست درخصوص چگونگی پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی از محل طرح اشتغال پایدار روستایی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است