پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   81080  | تاریخ خبر : 1396/11/14  | ساعت : 11:29

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز تاکید کرد:

حمایت دانشگاه علوم پزشکی تبریز از سرمایه گذاران بخش خصوصی


نصر: رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: در بخش سلامت، از هر سرمایه گذاری که اقدام به سرمایه گذاری در استان و شهرستان‌ها بکند، حمایت ویژه کرده و زمینه را برای سرمایه گذاری در این بخش فراهم  می‌کنیم.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از ایسنا، محمد حسین صومی در جمع سرمایه گذاران بخش خصوصی در شهرستان اهر افزود: تا به سرمایه گذاران اعتماد نشود و از کارهای آنها حمایت و پشتیبانی نشود، در زمینه اقتصاد و توسعه عقب خواهیم ماند.

وی بسترسازی و ایجاد زمینه های مناسب برای سرمایه گذاری در شهرها و مناطق محروم را یکی از زمینه های رشد و شکوفایی اقتصاد در این مناطق برشمرد.

صومی با اشاره به اینکه شهرستان اهر نیاز به جذب سرمایه گذار در جهت توسعه اقتصادی و اشتغال دارد، تأکید کرد: باید در منطقه ارسباران و به ویژه در اهر، از سرمایه گذاران خصوصی حمایت ویژه شده و در جهت سوق دادن سرمایه گذاران به این شهرستان تلاش بیشتر شود .

وی افزود: سرمایه گذارانی هم که علاقمند به سرمایه گذاری در شهرستان اهر و منطقه ارسباران هستند، باید حمایت شده و از آنها در راستای ایجاد اشتغال و توسعه اقتصاد مقاومتی یاری بخواهیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز افزود: خوشبختانه در استان آذربایجان شرقی در بخش سلامت اقدامات اساسی و موفقیت آمیز زیادی انجام شده و امیدواریم این روند توسعه و رشد در بخش سلامت استان ادامه داشته باشد.

در ادامه این جلسه معاون سازمان برنامه و بودجه آذربایجان شرقی نیز از تشکیل مجمع مشورتی نخبگان و فرهیختگان در قالب مجمع مشورتی توسعه در 12 شهرستان استان خبر داد و اظهار امیدواری کرد: این مجمع با برنامه ریزی و تلاش خود بتواند در آینده نزدیک در راستای توسعه استان و شهرستانها در تمام شهرستانهای این استان فعال شود.

حیدر فتح زاده همچنین افزود: در حال حاضر جمعیت اهر بیش از 120 هزار نفر بوده که از این تعداد بیش از 9 هزار جمعیت جوان تحصیل کرده در مقاطع مختلف تحصیلی عالی وجود دارند که متأسفانه با مشکل بیکاری و عدم اشتغال مواجه می باشند و باید در رفع مشکلات معیشتی و بیکاری آنها چاره ای اساسی کرد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است