پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   80838  | تاریخ خبر : 1396/11/09  | ساعت : 12:17

خبر/

پذیرش بدون آزمون دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه تبریز


نصر: دانشگاه تبریز، برای سال تحصیلی 98-97 به صورت بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد، دانشجو می پذیرد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، رییس گروه حمایت از استعدادهای درخشان دانشگاه تبریز با اعلام این خبر گفت: بر اساس آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره های تحصیلات تکمیلی، مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، این دانشگاه 20 درصد ظرفیت در تحصیلات تکمیلی را از جمله در دوره کارشناسی ارشد با بررسی سوابق تحصیلی و ارزیابی مدارک پذیرش خواهد نمود.

دکتر حمید احمدی، تصریح کرد: پذیرش دانشجو در تمامی رشته و گرایش های مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه تبریز  بجز رشته زبانهای باستانی ایران، که در سال تحصیلی 98-1397 دارای سهمیه پذیرش از طریق کنکور سراسری هستند، از میان دانشجویان و فارغ التحصیلان ممتاز مقطع کارشناسی پیوسته، با لحاظ نمودن شرایط مندرج در شیوه نامه پذیرش، دانشجو می پذیرد.

به گفته وی حائزین شرایط تا پنجم اسفند ماه سال جاری فرصت دارند، ضمن مطالعه فراخوان و شیوه نامه پذیرش از طریق سایت گروه حمایت از استعدادهای درخشان دانشگاه تبریز به آدرس www.dotsa.tabrizu.ac.ir، درخواست خود را با تکمیل فرم ها و مدارک از طریق پست پیشتاز به این دفتر ارسال نمایند.

همین گزارش حاکی است: دانشگاه تبریز در حال حاضر با داشتن 800 هیات علمی و بیش از 24 هزار دانشجو که بیش از 500نفر  آنها عضو دفتر استعداد درخشان هستند، یکی از دانشگاه های بین المللی، سطح یک و برتر کشور است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است