پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   80409  | تاریخ خبر : 1396/10/30  | ساعت : 13:50

خبر/

برگزاری دومین همایش ملی گردشگری، فرصت ها و جاذبه ها به میزبانی دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی


نصر: دومین همایش ملی و گردشگری فرصت ها و جاذبه ها با نگاهی ویژه به رویداد تبریز ۲۰۱۸ به میزبانی دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی، اردیبهشت ماه سال 97 برگزار خواهد شد .

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، رئیس دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی در گفت و گو با خبرنگاران، با بیان این‌که تمهیدات لازم برای برگزاری موفق این همایش اندیشیده شده است، گفت : با برنامه ریزی مناسب و انجام جلسات لازم شاهد برگزاری یک همایش مطلوب خواهیم بود.

وی با اشاره به این‌که رویداد تبریز ۲۰۱۸ فرصت بسیار مناسبی است تا بتوانیم نقش دانشگاه را در خصوص این موضوع ایفاء کنیم، افزود:  در این زمینه با ادارات مختلف استان تعامل سازنده ای را داشته ایم .

وی محورهای اصلی این همایش را گردشگری، هنر و میراث فرهنگی، گردشگری، امنیت و توسعه پایدار، گردشگری معماری و شهرسازی، گردشگری، ارتباطات و فن آوری، گردشگری اقتصاد و کارآفرینی، گردشگری  تجارت و بازاریابی، گردشگری جغرافیا و محیط زیست، گردشگری، سلامت و درمان، گردشگری، آموزش و دانشگاه، گردشگری، زیارت و معنویت، گردشگری، عکاسی و سینما، گردشگری، سیاستگذاری و برنامه ریزی، گردشگری، ارتباطات و دیپلماسی عنوان کرد.

وی افزود: محورهای ویژه ی این همایش، گردشگری پیشینه و هویت آذربایجان، گردشگری، زبان و ادبیات آذربایجان، گردشگری، هنر و موسیقی آذربایجان، گردشگری و رویداد تبریز ۲۰۱۸، گردشگری و جایگاه فرهنگی- تاریخی تبریز خواهد بود.

وی با بیان این‌که شرکت کنندگان می توانند مقالات خود را تا ۲۵ اسفند سال جاری به دبیر خانه دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی، ارسال کنند، گفت: انتایج داوری مقالات، ۲۰ فروردین ۹۷ اعلام خواهد شد.

گفتنی است؛ این همایش ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت سال ۹۷ برگزار می شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است