پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   80018  | تاریخ خبر : 1396/10/23  | ساعت : 09:59

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی خبر داد:

پیشرفت 15 درصدی پروژه تالار شهر تبریز


نصر: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی از 15 درصدی پیشرفت فیزیکی پروژه تالار شهر تبریز خبرداد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر ، محمدپور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت :در جریان سفر اخیر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به این استان ٢٨٠ میلیارد ریال اعتبار برای فعالسازی و تکمیل پروژه‌ تالارهای مرکزی تبریز اخصاص یافت.

وی افزود:موضوع و محورهای همکاری این تفاهم نامه شامل تکمیل و تجهیز طرح‌های نیمه تمام، تملک دارایی های سرمایه ای فرهنگی و هنری آذربایجان شرقی و توسعه فعالیت های دینی، فرهنگی و هنری در حوزه های مختلف است که طی آن وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی متعهد به تکمیل و تجهیز تالار مرکزی تبریز با اعتبار ٢٨٠ میلیارد ریال شده است.

وی افزود:‌ این اعتبار در طول سه سال آینده به این پروژه اختصاص خواهد یافت.

محمدپور گفت: طرح احداث پروژه تالار شهر تبریز در سال ١٣٨٧ آغاز شده و قرار است این پروژه در زمینی به مساحت ١۴٢٠٠ مترمربع با زیربنای ١۶٠٠٠ مترمربع احداث شود.

وی افزود: جمع کل هزینه اختصاص یافته به این پروژه تا پایان سال ٩٠ معادل ۴۴٧٢٠ میلیون ریال و پیشرفت فیزیکی آن نیز ١۵ درصد بوده است.

محمدپور گفت: این پروژه در سه طبقه در سه تالار مجزا و متصل شامل تالار موسیقی با ٩٠٠ نفر ظرفیت و تالار نمایش با ٧٠٠ نفر ظرفیت و ساختمان اداری در شهرک باغمیشه جنب لاله پارک تبریز احداث می‌شود.

براساس این گزارش وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نخستین روز از سفر خود به آذربایجان‌شرقی در محل تالار شهر تبریز حضور یافت و از نزدیک در جریان روند احداث این پروژه قرار گرفت.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است