پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   79998  | تاریخ خبر : 1396/10/21  | ساعت : 21:00

گزارش/

خودكرده را تدبير نيست/ گروسيان حكم اخراج گل‌محمدی را مُهر كرد!


نصر: سرمربي تيم تراكتورسازي در ديدار امروز تيمش اشتباهات عجيبي انجام داد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، تيم تراكتورسازي امروز (پنجشنبه) در تهران با نتيجه دو بر صفر مغلوب نفت تهران شد. شكستي كه در كنار همه اتفاقات عجيب اين تيم، خيلي عجيب و غريب تر بود.

تيم تراكتورسازي با حواشي متعدد پا اين ديدار گذاشت و از مصاحبه پيش از بازي يحيي گل‌محمدی هم مشخص بود كه او جانش در تبريز به لب رسيده است.

در ادامه، يحيي گل‌محمدی امروز تيمش را با يك تركيب عجيب به ميدان فرستاد، تركيبي كه نه دروازه‌بان جديد مورد علاقه او را داشت و نه مهاجم جدیدالورود را.

در طول بازي نيز تراكتور بازي آشفته‌ای ارائه می‌داد، اما نفت هم زور رسيدن به دروازه اين تيم را نداشت. در همين زمان، نوبت اين رسيد كه فرين گروسيان دوباره با يك شاهكار ديگر، حتي يك امتياز را هم از تراكتور بگيرد.

دو اشتباه عجيب از دروازه‌بان پر اشتباه تراكتور، كافي بود تا عيسي آل كثير فقط با دو شليك، سه امتياز شيريني را براي نفت تهران به ارمغان بياورد.

با نگاهي به اتفاقات اين بازي، می‌توان فهميد كه گل‌محمدی مقابل نفت به اشتباه عجيب خودش باخت و نه به چيز ديگري. او امروز ژوردي آلميدا مارتينز، دروازه‌بان برزيلي خود را هم در اختيار داشت، اما ترجيح داد كه گروسيان را به عنوان بازيكن ثابت به ميدان بفرست.

گروسيان هم به خوبي جواب اعتماد يحيي گل‌محمدی را داده و با اشتباهات عجيبش حكم اخراج او از تيم تراكتورسازي را مُهر كرد تا به يحيي ثابت شود كه خود كرده را تدبير نيست.

انتهاي پيام/

مطالب مرتبط

نظرات (2)

بجای یحیی، گروسیان رو اخراج کنن مشکل حل میشه
16:52:53 1396/10/22
منم
  
1-آي تي سي دروازه بان جديد هنوز نرسيده 2-ضمنا بازي با تيمي كه اتوبوسي دفاع مي كنه خيلي سخته اين تيم هفته پيش با همين روش از پرسپوليس يك امتياز گرفت3-وقتي محمد ابراهيمي وحاتمي دروازه خالي را نديده وتوپ را به بيرون مي زنند تقصير مربي چيست؟ چكار مي تواند بكند؟
22:18:26 1396/10/23
هوادار تراكتور
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است