پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   79878  | تاریخ خبر : 1396/10/20  | ساعت : 08:50

آخرین تکنولوژی های رونمایی شده در نمایشگاه CES 2018 /

بایتون، اولین کراس اوور الکتریکی +تصاویر


نصر: بایتون اولین کراس اوور الکتریکی معرفی شده در CES 2018 است،  خودروی مفهومی که هم از طراحی خارجی بسیار زیبایی بهره می برد و هم در بخش داخلی از امکانات و مواد بسیار لوکسی استفاده کرده است. شاید اصلی ترین ویژگی طراحی داخلی بایتون، نمایشگر عریض 49 اینچی آن باشد که کل فضای کنسول جلو را پوشانده.

به گزارش سرویس فناوری نصر، نمایشگاه CES 2018 یکی از بزرگترین رویدادهای دنیای تکنولوژی است که هر ساله در لاس وگاس امریکا برگزار می شود، کنفرانس‌های خبری این نمایشگاه در تاریخ ۱۸ دی کار خودشان را آغاز می‌کنند شرکت ها، اخرین دستاوردها و نواوری های خود را معرفی می کنند، سپس از تاریخ ۲۰ دی درهای نمایشگاه برای عموم مردم و علاقه‌مندان گشوده می‌شود.

بایتون اولین کراس اوور الکتریکی معرفی شده در CES 2018 است که به صورت مستقیم برای رقابت با Model X تسلا ساخته شده. این خودروی مفهومی هم از طراحی خارجی بسیار زیبایی بهره می برد و هم در بخش داخلی از امکانات و مواد بسیار لوکسی استفاده کرده است. شاید اصلی ترین ویژگی طراحی داخلی بایتون، نمایشگر عریض 49 اینچی آن باشد که کل فضای کنسول جلو را پوشانده.

به گفته مدیران بایتون، این ماشین در چند پیکربندی مختلف ساخته خواهد شد. یک مدل "چرخ عقب متحرک" با توانایی تولید 268 اسب بخار نیرو اولین گزینه خریداران خواهد بود و پس از آن یک نسخه چهارچرخ متحرک نیز با توان تولید 469 اسب بخار گزینه قدرتمندتر بایتون را تشکیل می دهد. مسافت قابل پیمایش با مدل اول 250 مایل و در مدل دوم 323 مایل عنوان شده است که طبیعتا به دلیل استفاده از باتری های بیشتر به دست آمده است.

باتری به کار رفته در این ماشین ها می توان ظرف مدت 20 دقیقه به اندازه سوخت مورد نظر برای پیمودن 150 مایل را ذخیره کند که در واقع نوعی تکنولوژی شارژ سریع است. همچنین از نظر هوش مصنوعی و امکانات رانندگی خودکار، بایتون در حال حاضر در مرحله 3 قرار دارد و قرار است توسط یک بروزرسانی به سطح 4 ارتقا پیدا کند. زمان این بروزرسانی نیز سال 2020 اعلام شده است.

بر اساس اطلاعات اولیه منتشر شده، بایتون از سال 2019 در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت و قیمت آن نیز در حدود 45 هزار دلار تعیین شده است که کاملا قابل رقابت با Model X تسلا است. با این حال هنوز نمی توان با قطعیت زیادی درباره آینده بایتون صحبت کرد. کمپانی Faraday Future دو سال متوالی خودروهایی بی نظیر در نمایشگاه های CES معرفی کرد اما به نظر می رسد در حال حاضر به سمت ورشکستگی گام بر می دارد. آیا بایتون می تواند به یک رقیب واقعی برای تسلا تبدیل شود؟ گذر زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است