پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   79816  | تاریخ خبر : 1396/10/18  | ساعت : 13:07

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان‌شرقی خبرداد:

گازرسانی به 653 واحد صنعتی جدید در آذربایجان شرقی


نصر:  مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی از گازرسانی به 653 واحد صنعتی جدید در استان در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی خبر داد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، سیدرضا رهنمای توحیدی گفت: بر اساس ظرفیت های ایجاد شده عملیات گازرسانی به 653 واحد صنعتی استان که در حال حاضر از سوخت مایع استفاده می کنند در سال های 96 و 97 اجرا می شود.
وی با اشاره به اینکه ‌در 9 ماه سال جاری گازرسانی یا نزدیک رسانی شبکه به 134 واحد انجام شد، گفت: پیش بینی می شود تا پایان سال جاری این رقم به 300 واحد برسد.
وی گازرسانی به شهرک های صنعتی اسکو، بستان آباد، ملکان، هادیشهر، احداث ایستگاه در شهرک صنعتی بعثت، خضرلو ، فناوری های پیشرفته و گازرسانی به کارخانجات آسفالت سازمان عمران شهرداری و کرجان را از اهم برنامه های در دست اجرای این شرکت در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی در بخش گازرسانی به صنایع عنوان کرد.
رهنمای توحیدی همچنین از برنامه ریزی برای افزایش ظرفیت گازرسانی در منطقه آزاد ارس به میزان 150 هزار مترمکعب در ساعت خبرداد و گفت: شرکت گاز استان آمادگی دارد به تناسب درخواست ها نسبت به عقد قراردارد و تأمین جریان گاز متقاضیان در تمامی بخش های مختلف اقدام کند.

مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی صیانت از تولید و اشتغالزایی پایدار را از اولویت های اصلی این شرکت عنوان کرد و افزود:‌ تا پایان 9 ماهه سال جاری در شرکت گاز استان 400 میلیارد ریال برای گازرسانی در بخش صنعت هزینه شده است.

وی اعلام کرد: در راستای حفظ محیط زیست و بهبود شرایط زیست محیطی تاکنون افزون بر 7570 واحد صنعتی عمده و جزء در این استان به شبکه گاز طبیعی متصل شده است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است