پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   79808  | تاریخ خبر : 1396/10/18  | ساعت : 11:33

خبر/

دانشگاه نبی اکرم (ص) میزبان اولین نشست تخصصی انجمن دانش آموختگان تئاترتبریز


نصر: اولین نشست علمی ، پژوهشی انجمن دانش آموختگان تئاتر تبریزبا عنوان بررسی ویژگی های آثار دیوید ممت در دانشگاه نبی اکرم (ص) برگزار شد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، اولین نشست تخصصی انجمن دانش آموختگان تئاتر تبریز با حضور جمعی از فعالین عرصه تئاتر استان و دانشجویان رشته نمایش در محل دانشگاه نبی اکرم (ص) برگزار شد. این نشست که به بررسی ویژگیهای آثار دیوید ممت با نگاهی به نمایشنامه بوفالوی آمریکایی اختصاص داشت، با سخنرانی ایوب آقاخانی ، نویسنده و پژوهشگر برتر تئاتر کشور ادامه یافت.

آقاخانی در این نشست به تشریح ویژگیهای شخصیت پردازی در آثار دیوید ممت پرداخت و آن را با آثار برخی از نویسندگان هم عصر این نمایشنامه نویس مقایسه کرد .

و در پایان از استاد ایوب آقاخانی بخاطر تلاش در راه اعتلای تئاتر کشور تقدیر بعمل آمد.

این گزارش حاکی است، اولین نشست تخصصی انجمن دانش آموختگان تئاتر تبریز با حضور جمعی از فعالین عرصه تئاتر استان و دانشجویان رشته نمایش در محل دانشگاه نبی اکرم (ص) برگزار شد. این نشست که به بررسی ویژگیهای آثار دیوید ممت با نگاهی به نمایشنامه بوفالوی آمریکایی اختصاص داشت، با سخنرانی ایوب آقاخانی ، نویسنده و پژوهشگر برتر تئاتر کشور ادامه یافت. آقاخانی در این نشست به تشریح ویژگیهای شخصیت پردازی در آثار دیوید ممت پرداخت و آن را با آثار برخی از نویسندگان هم عصر این نمایشنامه نویس مقایسه کرد .

در پایان از استاد ایوب آقاخانی بخاطر تلاش در راه اعتلای تئاتر کشور تقدیر بعمل آمد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است