پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   79306  | تاریخ خبر : 1396/10/07  | ساعت : 12:10

رئیس اتاق بازرگانی تبریز:

استارت آپ ها راهی برای تولید ثروت در جامعه


نصر: رئیس اتاق بازرگانی گفت: استفاده از تکنولوژی های جدید و نوین در راستای ارتقا بهره وری و تولید ثروت در کشور امری ضروری است، چراکه امروز استارت آپ ها برای کشور ثروت نجومی تولید میکنند و عمدتا نیازی به ماشین الات سنگین نیست

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، به نقل از ستاد اطلاع رسانی همایش "ایران تک"، "صمد حسن زاده"رئیس اتاق بازرگانی تبریز در همایش پنجمین دوره طرح معرفی شرکت های برتر صنعتی منطقه غرب و شمال غرب کشور، با بیان اینکه فعالان عرصه صنعت همواره سردمداران متعهد و کارامد کشور هستند، اظهار کرد: قهرمانان بی ادعا صنعت کشور انسان هایی هستند که در شرایط سخت اقتصادی کشور با تلاش های ارزشمند خود موجب تولید  اشتغال و امنیت کشور شده و افتخارات عدیده ای را برای ایران به ارمعان رسانده اند.

وی با بیان اینکه اکنون همایش "ایران تک" در سطح منطقه ای برگزار می شود، ادامه داد: این همایش به همت سازمان مدیریت صنعتی استان آذربایجان شرقی در سطح منطقه غرب و شمال غرب کشور برگزار می شود، اما اطمینان داریم که با تلاش های این مجموعه و همکاری های دولتی، این همایش بزرگ با ظرفیت بالای خود در آینده می تواند به شکل ملی و حتی بین المللی برگزار و به معرفی ظرفیت های صنعتی و اقتصادی بیشتری بپردازد.

حسن زاده با تاکید بر اینکه دغدغه اصلی جامعه کنونی ایران، بیکاری جوانان است، افزود: جامعه کنونی ما با دغدغه ای مهم و اساسی به عنوان بیکاری جوانان مواجه است، خوشبختانه ارائه و اجرای طرح هایی همانند ایران تک می تواند در این راستا اثر گذار و با معرفی شرکت های بهره ور و موفق موجب ایجاد اشتغال برای جوانان شود.

وی ادامه  داد: مدیران گروه های صنعتی باید در نظر داشته باشند که امروز فقط سرمایه و کارخانه بزرگ ‌نیاز نیست بلکه ما به جوانان پویایی نیاز داریم که با همت خود موجب تولید اشتغال و ثروت خواهند شد.

حسن زاده در پایان، اظهار کرد: استفاده از تکنولوژی های جدید و نوین در راستای ارتقا بهره وری و تولید ثروت در کشور امری ضروری است، چراکه امروز استارت آپ ها برای کشور ثروت نجومی تولید میکنند و عمدتا نیازی به ماشین الات سنگین نیست. همانطور که سایر کشور ها با حرکت علمی به صورت کارشناسی شده اقداماتی را انجام می دهند، در کشور ما نیز در نتیجه تلاش اساتید دانشگاه ها و تلاش شرکت های دانش بنیان اقداماتی در این راستا صورت گرفته است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است