پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   79272  | تاریخ خبر : 1396/10/06  | ساعت : 13:45

ایران تک" 20/عضو شوارای سیاست گذاری طرح "ایران تک" عنوان کرد:

"ایران تک" مسیری موفق در ارتقا شاخص های موفقیت شرکت ها


نصر: عضو شوارای سیاست گذاری طرح "ایران تک"، گفت: طرح "ایران تک" می تواند مسیری شگرف را برای ارتقا سطح عملکر و شاخص های موفقیت شرکت ها فراهم سازد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از ستاد اطلاع رسانی همایش "ایران تک" ،"غلامعلی فتح آبادی" عضور شورای سیاست گذاری طرح "ایران تک" در گفت و گو با ستاد اطلاع رسانی این همایش حضور گروه های صنعتی را در این رقابت، دارایی بالفعل و اثر گذار در عملکرد آن ها عنوان کرد و گفت: حس رقابت و اینکه شخص حقیقی یا حقوقی در نظر داشته باشد که با همتایان خود مقایسه می شود ، انگیزه ی بیشتری برای شرکت و پیشرفت ایجاد می کند. به اعتقاد من ، اگر طرح ایران تک ، بتواند این حس را ایجاد کند ، انرژی های بالقوه در بین شرکت ها ، تبدیل به دارایی های بالفعل می شود، علاوه بر این ، به برکت همین سنجش است که شرکت ها بیش از پیش به توانایی های خود واقف شده و این توانایی های نهفته را به کار می گیرند .

 وی در خصوص اثر بخشی این طرح در روند کاری گروه های فعال اقتصادی و صنعتی منطقه، بیان کرد: مقایسه ی عملکرد  و توجه به این نکته که شرکت و محصولات شرکت در معرض دید تیزبین کارشناسان و مردم قرار گرفته است ، عملا به ارزیابی عملکرد، آسیب شناسی  رفتار ها و فرایند ها منجر می شود و با شناسایی نقاط ضعف ، زنجیره ی تولید، اصلاح و بهبود می یابد .

عضو شورای سیاستگذاری طرح "ایران تک" با اشاره بر اینکه این طرح نقش بسزایی در الگوسازی و کسب تجربه گروه های صنعتی خواهد داشت، اظهار کرد: تقدیر از عملکرد های موفق و تلاش هایی در مسیر کمال ، نوعی الگو سازی برای افراد و شرکت های دیگر است . "طرح ایران تک" می تواند با سیال کردن شاخص ها ، در هر دوره هدایتگری بیشتری به سمت رشد شاخص های مطلوب داشته باشد .

فتح آبادی در پایان سخنان خود به برنامه های آتی این طرح اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه هر سال هم از نظر تعداد و هم از حیث وسعت حوزه ، تعداد شرکت کنندگان در همایش ، با افزایش روبرو هستیم، می توانیم در سطح ملی نیز اثرگذار باشیم . ایجاد این باور که توانایی های ما استحقاق حضور در عرصه های بین المللی را دارد و ما می توانیم به برکت ثبات و امنیت کشور ، در وهله ی اول در کشور های منطقه و سپس سرزمین های دور ، خودی نشان بدهیم ، از جمله ی اهداف آینده است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است