پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   78936  | تاریخ خبر : 1396/10/01  | ساعت : 09:55

ایران تک 16/نائب رئیس شواری اسلامی تبریز، عنوان کرد:

"ایران تک" فرصتی برای رقابت، فرصتی برای هدف گذاری


نصر: نائب رئیس شواری اسلامی تبریز، گفت: گروه های صنعتی منطقه باید واقف باشند که با شرکت در طرح "ایران تک" فرصتی مناسب را برای ارزیابی عملکرد خود در مقایسه با سایر گروه ها و همچنین فرصتی برای هدف گذاری های بلند مدت خود، بدست می آورند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از ستاد اطلاع رسانی همایش "ایران تک"، "سونیا اندیش" نائب رئیس شواری اسلامی تبریز در گفت و گو با ستاد اطلاع رسانی این همایش ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی گروه های صنعتی شرکت کننده در این طرح، "ایران تک" را فرصتی طلائی جهت به ارمغان رساندن اهداف والای توسعه اقتصاد منطقه ای دانست.

وی در ادامه حضور فعال گروه های صنعتی را در میادین رقابتی ضروری دانست و گفت: جامعه اقتصادی کنونی بر اصل رقابت و تبلیغات تکیه کرده و به واسطه تبلیغات محصولات تولیدی به تداوم فعالیت خود می پردازد، لذا گروه های صنعتی با فعالیت در حوزه های خود و همچنین تبلیغ محصولات به بازار های داخلی، می تواند به روابط و بازارهای بین الملل ورود کرده و به عرضه محصولات خود بپردازد.

نائب رئیس شورای اسلامی تبریز با بیان اینکه گروه های اقتصادی باید در فضاهای آشنا و همایش هایی از قبیل "ایران تک" جهت ابراز توانمندی های خود حضور یابند، ادامه داد: گروه های اقتصادی و صنعتی باید این نکته را در نظر بگیرند که حتی اگر بهترین کیفیت را در محصولات خود داشته، اما حضوری فعال در فضاهای رقابتی و معرفی محصولات خود در بازارهای داخلی و جهانی نداشته باشند؛ به هیچ موفقیتی دست نخواهند یافت.

اندیش در پایان سخنان خود تاکید کرد: گروه های اقتصادی اگر برنامه های خود را براساس طرح های دانش بنیان پیش ببرند و محصولات خود را با در نظرگیری قواعد علمی بازآفرینی کنند، قطعا ثمره ای جز جدب نیاز بازار و جلب رصایت مشتری نخواهند داشت.

انتهای پیام/ 

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است