پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   78515  | تاریخ خبر : 1396/09/20  | ساعت : 15:16

"ایران تک" 13 / معاون صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان، عنوان کرد:

"ایران تک" آینه ای برای شکوفایی گروه های صنعتی


نصر: معاون صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان، اجرای طرح "ایران تک" را در منطقه، فرصتی طلایی برای ارائه روزمه صنعتی مطلوب برای سایر استان ها دانست و معرفی شرکت های صنعتی برتر را جهت ایجاد فضای سالم رقابتی ضروری اعلام کرد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از ستاد اطلاع رسانی همایش "ایران تک"، "علی کلانتری" معاون صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان در گفت و گو با ستاد اطلاع رسانی این همایش، گفت: طیف شاخص های "ایران تک" بسیار گسترده است و با توجه به اینکه ارزیابی این شاخص ها بر کیفیت و بهره وری گروه های صنتی اثر گذار است، هر ساله برگزاری این همایش خالی از لطف نیست و می تواند تاثیر بسزایی در ارتقا سطح گروه های صنعتی داشته باشد.

وی رتبه بندی شرکت های صنعتی منطقه را فرصتی مناسب جهت معرفی ظرفیت های گروه ها برای سرمایه گذاران دانست و گفت: این طرح زمینه مناسبی را برای معرفی گروه های صنعتی  به سرمایه گذاران و همچنین سایر گروه های فعال صنعتی فراهم می آورد تا گروه های هدف خود را که از بهره وری و کیفیت بالایی برخوردار هستند به راحتی شناسایی کنند.

معاون صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت زنجان با اشاره براینکه رتبه بندی گروه های صنعتی منطقه علاوه بر ایجاد پیش زمینه ای مناسب برای سرمایه گذاران و سایر فعالان، فرصتی را برای ارزیابی بین استانی ایجاد می کند تا از ظرفیت های صنعتی یکدیگر آگاهی یافته و براساس آن ضعف ها و قوت های خود را شناسایی و بر تقویت و رفع آن ها جامه عمل بپوشانند.

کلانتری در پایان مشارکت اتاق های بازرگانی و سازمان صنایع صنعت، معدن و تجارت استان های شرکت کننده در این طرح را برای توسعه و ارتقا سطح برگزاری طرح ایرن تک ضروری و همکاری و هم اندیشی این نهادها با مجریان طرح ایران تک را امری ملزم دانست.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است