پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   78265  | تاریخ خبر : 1396/09/13  | ساعت : 13:15

با اعلام نتایج نهایی برگزیدگان استانی؛

نمایش «پاشا» از تبریز به بخش رقابتی جشنواره فجر راه یافت


نصر: با اعلام نتایج نهایی برگزیدگان استانی هیات انتخاب آثار سی و ششمین جشنواره تئاتر فجر، نمایش «پاشا» از تبریز به رقابتی این جشنواره راه یافت.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، با اعلام نتایج نهایی برگزیدگان استانی هیات انتخاب آثار سی و ششمین جشنواره تئاتر فجر، نمایش «پاشا» از تبریز به رقابتی این جشنواره راه یافت.

هیات انتخاب آثار برگزیده جشنواره‌های استانی جشنواره تئاتر فجر، شامل آقایان سیامک احصایی، رضا گوران، نیما حسندخت، غلامرضا یاری و خانم الهام کردا نتایج نهایی این بخش را اعلام کردند.

بر اساس نتایج اعلامی از میان ٦٠ اثر بررسی شده، ٢٠ اثر از ٢٠ استان کشور برای شرکت در جشنواره معرفی شدند. همچنین ١٠ اثر دیگر نیز برای اجرا در جشنواره فجر استانی انتخاب شدند.

لازم به ذکر است بر اساس فراخوان جشنواره ظرفیت آثار این بخش ١٥ اثر اعلام شده بود، اما با موافقت دبیر این دوره از جشنواره ظرفیت آثار برگزیدگان استانی برای شرکت در جشنواره سی‌وششم به ٢٠ اثر افزایش یافت.

براساس این گزارش نمایش «پاشا» از تبریز نوشته اکبر شریعت، به کارگردانی نازیلا یاران زاد بنام از تبریز به عنوان یکی از آثار برگزیده استانی به بخش رقابتی سی و ششمین جشنواره تئاتر کشور راه یافت.

براساس اعلام دبیرخانه سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، فهرست آثار برگزیده به ترتیب حروف الفبا به شرح ذیل است:

 


نتایج نهایی برگزیدگان استانی
۱- آواز ماهی‌ها در مرداب – فضل الله عمرانی- بوشهر
۲- آئیس- ندا اعتمادی کیا- منطقه آزاد اروند
۳- آئین دایره‌زدایی از یک در گچ مانده قفقازی- سجاد طهماسبی- همدان
۴- آیفون- سعید بادینی- سیستان و بلوچستان
۵- اعداد در بیابان- محمد سلامتی- هرمزگان
۶- با کاروان سوخته- سید حمید سجادی- کرمان
۷- پاشا- نازیلا ایرانزاد- آذربایجان شرقی
۸- تنهایی مفرط من- پیمان محمدی می‌آبادی- تهران
۹- حذفیات- مهدی ضیاءچمنی- خراسان رضوی
۱۰- دریا زدگی- مسعود بیگلریان- البرز
۱۱- دی و بهمن شصت هزار و پنج- سیاوش عالی پور- خوزستان
۱۲- روایت یک مرگ در خانه وا ده- وحید درویشی- گیلان
۱۳- زری سلطان- جعفر دل دل- یزد
۱۴- زیرزمین- بیژن مرادی- کرمانشاه
۱۵- سوپ بوقلمون- سینا علی پور- مازندران
۱۶- سون سی- مجتبی راوش- فارس
۱۷- شاه لیرک- افق ایرجی- مرکزی
۱۸- گیس گل- ایمان سالمی- کرمان جنوبی
۱۹- و خداوند درون یک مرد دو قلب قراد نداد- اکبر صادقی- اردبیل
۲۰- یک به علاوه دو- امیربهاور اکبرپور- چهارمحال بختیاری

نتایج نهایی برگزیدگان فجر استانی 
۱- آناتومی تنهایی- حامد محبی- آذربایجان غربی
۲- بادبان و دریا را باد برده است- مصطفی محمدی/ هوشنگ عزیزی پور- چهارمحال بختیاری
۳- بدن مقدس- مهدی محمدی- مرکزی
۴- بر پدر هر چه دروغگو لعنت- حمیدرضا خسروی- مازندران
۵- پلکان- محمد احمدزاده- گیلان
۶- رسم عاشقی آبها- مازیار رفعتی- کرمان
۷- سرگذشت چند غریق به استشهاد دار و درخت- مهرداد علی پور- علی شفیعی- کهگیلویه و بویراحمد
۸- سورنا- امین رضایی- خراسان رضوی
۹- سولوی مرگ- سعید فیروزی- منطقه آزاد اروند
۱۰- شرتل- علی اصغر خطیب‌زاده- سمنان

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است