پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   78200  | تاریخ خبر : 1396/09/12  | ساعت : 10:57

پیش بازی ماشین سازی – صبای قم/

ماشین سازی به دنبال تداوم روند رو به رشد با آقایی


نصر: تیم فوتبال ماشین سازی تبریز، امروز،  در حالی به مصاف صبای قم می رود که عباس آقایی برای نخستین بار هدایت این تیم را بر عهده خواهد داشت.

به گزارش نصر، شاگردان عباس آقایی از ساعت ۱۴ امروز در چارچوب دیدارهای هفته شانزدهم لیگ دسته یک فوتبال کشور دراستادیوم اختصاصی گسترش فولاد (بنیان دیزل) به مصاف صبای قم می‌رود.

ماشین سازی در حالی به استقبال این بازی می‌رود که در روزهای اخیر عباس آقایی را به عنوان سرمربی جدید خود شناخته و با تفکراتی جدید مقابل صبای قم قرار می گیرد. سبزقباهای تبریزی در ۵ دیدار اخیر خود ۲ برد، یک تساوی و ۲ شکست تجربه کرده است.

آنان در حالی در پایان هفته پانزدهم لیگ دسته یک با ۱۷ امتیاز در رده سیزدهم جدول قرار گرفته‌اند که در هفته‌های گذشته ۴ برد، ۵ تساوی و ۶ شکست کسب کرده است. ضمن اینکه ماشین سازی در هفته‌های اخیر روند رو به رشدی داشته و در این بازی به دنبال تداوم نتایج خوب خود در بازی‌های خانگی است.

تیم میزبان پس از تساوی بدون گل مقابل مس رفسنجان مهیای حضور در این دیدار می‌شود. در آن سوی میدان نیز صبای قم پس از تحمل شکست ۳-۲ در دیداری خانگی مقابل بادران تهران به تبریز سفر کرده و امیدوار است این شهر را با دست پر ترک کند.

صبای قم نیز در ۱۵ بازی گذشته خود تنها یک برد کسب کرده و در ۱۴ دیدار دیگر ۶ تساوی به همراه ۸ شکست تجربه کرده است. صبا پیش از آغاز هفته شانزدهم لیگ دسته یک، با ۹ امتیاز در رده هفدهم جدول قرار دارد.

ماشین سازی در صورت کسب ۳ امتیاز این دیدار می‌تواند به رده دهم جدول صعود کند. تیم میهمان نیز در صورت کسب ۳ امتیاز این دیدار در بهترین حالت به رده شانزدهم جدول صعود می‌کند. در صورت شکست صبا، این تیم در رده هفدهم جدول باقی خواهد ماند.

نکته قابل توجه در مورد عملکرد صبا، دریافت ۲۲ گل در ۱۵ بازی گذشته است که خط دفاعی این تیم را به ضعیف‌ترین خط دفاعی لیگ یک تبدیل کرده است.

ماشین سازی در ۱۵ دیدار گذشته خود ۷ بار میزبان حریفان بوده که در این بازی‌ها ۳ برد، ۲ تساوی و ۲ شکست تجربه کرده است. این تیم از ۲۱ امتیاز ممکن در بازی‌های خانگی ۱۱ امتیاز کسب کرده و در رده یازدهم جدول بازی‌های خانگی قرار گرفته است. گفتنی است اکثر این امتیازات در هفته‌های اخیر کسب شده است. ماشین سازی در ۳ بازی اخیر خود ۲ برد و یک تساوی کسب کرده است.

صبای قم نیز در دیدارهای گذشته خود ۷ بار مهمان حریفانش بوده که ماحصل آن یک برد، ۲ تساوی و ۴ شکست تجربه کرده است. این تیم با کسب ۵ امتیاز از ۲۱ امتیاز ممکن، در رده شانزدهم جدول بازی‌های خارج از خانه قرار دارد.

عباس آقایی، سرمربی تیم ماشین سازی، مسعود همامی، پرویز کریمی، سعید مهدی پور، علی جراحکار، مهرداد بایرامی، مهدی قریشی، شهریار شیروند، محمدرضا پورمحمد، حامد پاکدل، محسن دلیر، بهزاد ذبیحی، سعید مهری، محمد رستمی، علیرضا رمضانی، پیمان کشاورز، رضا حیدرزاده، شروین بزرگ و ابوالفضل بالایی را به اردوی پیش از بازی تیمش مقابل صبای قم دعوت کرده است.

دیدار تیم‌های ماشین سازی و صبای قم از ساعت ۱۴ فردا در ورزشگاه بنیان دیزل برگزار می‌شود. قضاوت این دیدار بر عهده مجید محمدی خواهد بود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است