پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   78139  | تاریخ خبر : 1396/09/10  | ساعت : 20:30

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان:

اگر نمی‌توانند تیم صنعت نفت را واگذار کنند/ بازیکنان ما تحت فشار هستند


نصر: سرمربی تیم صنعت نفت آبادان گفت: تیم و بازیکنان صنعت نفت آبادان تحت‌فشار هستند چون چند ماه است که پولی دریافت نکرده‌اند. بازیکنان ما زن و بچه‌دارند و باید تکلیف آن‌ها مشخص شود.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، فراز کمالوند پس از تساوی یک-یک تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز با حضور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تراکتورسازی بازیکنان جوان و خوبی دارد. کسب یک امتیاز در آبادان را به تراکتوری‌ها تبریک می‌گویم. ما در این بازی 3-4 موقعیت ۱۰۰ درصد خود را به گل تبدیل نکردیم.
وی افزود: من خیلی قصد ندارم در مورد داوری انتقاد کنم چرا که کمیته انضباطی ما را جریمه می‌کند. در حالی که مدتی قبل مرا در حالی 2 میلیون تومان جریمه کردند که هنوز ۱۰ درصد از قرارداد خود را نگرفته‌ایم. در کجای فوتبال، کسی حق اظهارنظر در مورد داوری را ندارد. اگر ما صحبت نکنیم آقایان در خصوص ضعف داوری پاسخگو خواهند بود؟
سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در ادامه تصریح کرد: این داور در بازی با نفت برای ما پنالتی نگرفت اما باز هم همین داور را برای بازی ما انتخاب کردند و امروز هم برای ما پنالتی نگرفت. من در این مورد صحبت نمی‌کنم ولی هواداران و باشگاه صنعت نفت آبادان منتظر اقدام کمیته انضباطی هستند. از کمیته داوران هم می‌خواهم فیلم بازی را بازبینی کنند و اگر حق ما خورده شده بود، واقعاً کاری کنند.
وی افزود: خوشحالم امروز برابر تیمی بازی کردیم که مدیون آن و هوادارانش هستم. من خاطرات خوبی از شهر تبریز و تراکتورسازی دارم. اگر کمالوند در فوتبال مطرح شد به خاطر لطف این تیم و هواداران آن بود.
کمالوند در ادامه گفت: نیم‌فصل لیگ برتر در حال اتمام است و به آن چیزی که قولش را داده بودیم، رسیده‌ایم ولی برای نیم‌فصل دوم هیچ قولی نمی‌دهم چرا که شرایط مالی تیم رو به افول است. به ما اعلام کرده‌اند که بازیکن جدید بگیریم ولی بازیکنان قدیمی هنوز پول خود را دریافت نکرده‌اند. من به قولی که در خصوص نفت آبادان دادم عمل کردم ولی عمل به قول‌ها باید دوطرفه باشد.
وی افزود: مدیرعامل باشگاه که نمی‌تواند اسکناس چاپ کند، افرادی که در رأس تیم هستند اگر علاقه‌ای به تیم داری ندارند، آن را واگذار کنند. اگر وزارت نفت واقعاً نمی‌تواند صنعت نفت حمایت کند به صراحت اعلام کند چون افرادی هستند که بتوانند از این تیم حمایت لازم را داشته باشند.
کمالوند در پایان گفت: تیم و بازیکنان صنعت نفت آبادان تحت‌فشار هستند چون چند ماه است که پولی دریافت نکرده‌اند. بازیکنان ما زن و بچه‌دارند و باید تکلیف آن‌ها مشخص شود.
انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است