پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   77758  | تاریخ خبر : 1396/09/01  | ساعت : 11:45

رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان تاکید کرد:

بهره مندی از نظر دانشجویان گامی به سوی عملکرد بهتر دانشگاه


نصر: رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان آگاهی از نظر دانشجویان را راهی برای عملکرد بهتر دانشگاه دانست.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از ایسنا٬ حسن ولیزاده در جلسه ی پرسش و پاسخ دانشجویان از مسئولان این دانشگاه گفت:  این جلسه از معدود جلساتی است که دانشجویان از همه دانشکده ها حضور داشته و دیدگاه های خود را به اطلاع مسئولان می رسانند.

وی بیان کرد: قطعا مواردی وجود دارد که ما مسئولان از آن بی خبر هستند و هدف از چنین جلساتی آشنایی مسئولان با نظرات دانشجویان است. ‌

دبیر شورای صنفی دانشجویان دانشگاه شهید مدنی آذربایجان نیز در ادامه با بیان این که در هر جامعه و دانشگاهی مشکلاتی براثر کمبود امکانات، منابع مالی و سوء مدیریت به وجود آمده است، گفت: جلسه پرسش و پاسخ، سطح تعامل دانشجویان با مسئولان را افزایش داد و سبب بیان مشکلات و پاسخگویی مستقیم مسئولان به دانشجویان شد.

رضامسکنی گفت: دانشجویان این حق و وظیفه را دارند که با ارزیابی شرایط موجود  مطالبه گر بوده و مشکلات را به مناسب ترین حالت بیان کنند. ما نیز به عنوان شورای صنفی کو نهادی برخواسته از میان دانشجویان، سعی داریم که به بهترین روش ممکن مشکلات را بیان کرده و پیگیر آن ها باشیم.

وی با تاکید بر اینکه مطالبه گری باید به شیوه صحیح انجام شود تا به نتیجه مطلوب برسد، افزود: بهترین مسیر برای پیگیری مشکلات، پیگیری آن از طریق شورای صنفی دانشجویان هست و این اطمینان خاطر داده می شود که قطعا تمامی مشکلاتی که با شورای صنفی مطرح می شود، پیگیری شده و نتیجه به دانشجویان اطلاع داده خواهد شد.
وی بیان کرد: در بحث مطالبه گری باید تناسب بین مشکل موجود و شیوه بیان آن رعایت شود و شورای صنفی دانشجویان همواره تلاش کرده است که مشکلات با تعامل و از طریق گفت وگوی منطقی حل شود. اما اگر جایی فضای احترام و تعامل رعایت نشود و حق دانشجویی عامدانه توسط هرفردی پایمال شود، قطعا شورای صنفی دانشجویان از دانشجویان پشتیبانی کرده و مطالبات آنان را پیگیری خواهد کرد.

وی با یادآوری رفتار نادرست برخی مدیران و کارکنان دانشگاه خاطرنشان کرد: برخی مدیران به نظر دانشجویان اهمیت قائل نمی شوند. باید به این دسته از افراد یادآور شویم و هشدار دهیم که غرور و تکبر مقدمه شکست است.

مسکنی ضمن شرح اقدامات انجام شده توسط دهمین شورای صنفی دانشگاه شهیدمدنی آذربایجان در بازه زمانی شش ماهه٬ تاکید کرد: تمامی اعضای شورای صنفی دانشجویان از زمان آغاز فعالیت با رویکرد احترام و تعامل وهمچنین قاطعیت به بررسی و رفع مشکلات دانشجویان پرداخته و از این به بعد نیز با تلاش چندبرابر این روال را ادامه خواهند داد.

در این مراسم جمعی از دانشجویان مشکلات مربوط به دانشگاه را مطرح کرده و هیئت رئیسه نیز پاسخگوی این مشکلات شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است