پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   77450  | تاریخ خبر : 1396/08/23  | ساعت : 21:17

ایران تک (4)/مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی خبر داد:

شناخت بنگاه های موفق یاری‌گر بانک ها در ارائه خدمات


نصر: مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی، گفت: اثرگذاری بررسی و شناخت فعالان اقتصادی موفق و بنگاههای اقتصادی مهم، زمینه ساز ارائه خدمات بانکی و حمایتهای بیشتر از آنان است.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از ستاد اطلاع رسانی همایش "ایران تک"، "غفور اصغر رضایی" در گفت و گو با ستاد اطلاع رسانی "ایران تک" ضمن تقدیر از متولیان برگزاری این طرح، گفت: همکاری نهادهای مختلف در برگزاری این همایش به نفع صنعت و اقتصاد استان و کشور است.

وی ادامه داد: این همایش می تواند گام مهمی در راستای شکوفایی صنعتی استان بردارد و به همین جهت لازم است از سوی نهادهای مسئول با حمایت بیشتر و گسترده تری مواجه شود.

مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت این اقدام برای سیستم بانکی گفت: با مشخص شدن بنگاههای موفق و اثرگذار سیستم بانکی با دقت و کارایی بیشتری امکان ارائه خدمات را خواهد داشت و فعالان اقتصادی هم در دریافت این حمایت ها روند ساده تر و مشخص تری را طی می کنند.

رضایی در پایان سخنان خود افزایش مشارکت و شکوفایی اقتصادی را از نتایج مستقیم چنین اقداماتی معرفی کرد و افزود: با مشخص شدن ظرفیت استان و نیازسنجی فعالیت ها می توانیم بیش از پیش به توسعه کشور امیدوار باشیم.

این گزارش حاکی است، پنجمین دوره معرفی شرکت های برتر غرب و شمال غرب کشور اواخر آذرماه امسال در تبریز برگزار می شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است