پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   77318  | تاریخ خبر : 1396/08/20  | ساعت : 07:42

بیانیه باشگاه تراکتورسازى در خصوص تکمیل پرونده حرفه‌اى

باشگاه تراکتورسازی؛11 میلیارد تومان به طلبکاران پرداخت شده است


نصر: باشگاه تراکتورسازی در خصوص تکمیل پرونده حرفه‌ای این باشگاه بیانیه‌ای صادر کرد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، باشگاه تراکتورسازی تبریزبا صدور بیانیه‌ای تاکید کرد که تمام فعالیت‌های صورت گرفته این باشگاه در چارچوب قانون بوده است.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

پیرو انتشار برخى اخبار و اظهارات نادرست پیرامون روند تکمیل پرونده حرفه‌اى سازى باشگاه‌ها و با توجه به ضرورت شفاف‌سازى در این خصوص باشگاه تراکتورسازی تبریز نسبت به ارائه گزارش تفصیلى در خصوص طى این مراحل بر اساس مهلت تعیین شده به شرح ذیل اقدام مى نماید؛

یکم؛ کلیه مراحل تکمیل و آماده‌سازى مستندات مورد نیاز در پرونده حرفه‌اى سازى طبق دستورالعمل و با هماهنگى کامل مسؤولان محترم فدراسیون فوتبال پیش رفت و در نهایت آخرین بخش شامل بر تکمیل و ارائه مستندات مالى به شکل کاملا شفاف و قانونى صورت پذیرفت‌.

حواشى ایجاد شده پیرامون تکمیل پرونده مالى و نحوه تسویه و تفاهم با طلبکاران در خصوص باشگاه تراکتورسازی تبریز به هیچ‌وجه صحیح نبوده و هیچ‌گونه ابهامى در این بخش وجود ندارد‌.

دوم؛ باشگاه تراکتورسازى تبریز طبق قانون ابتدا نسبت به پرداخت کلیه بدهى‌هاى قطعى اعلام شده از سوى فدراسیون جهانى فوتبال فیفا اقدام کرده و در مرحله نخست وضعیت پرونده‌هاى مالى خود در صحنه بین‌المللى را به شکل کامل معین و شفاف کرده است‌.

دومین گام بر اساس دستور‌العمل مسؤولان محترم فدراسیون فوتبال تعیین تکلیف بدهى‌هاى داخلى باشگاه بر مبناى احکام کمیته انضباطى فدراسیون فوتبال بود که بر اساس قانون در مهلت انجام شده صورت پذیرفت‌.

ابتدا با کلیه نفرات معرفى شده بر اساس حکم کمیته انضباطى توافق صورت پذیرفت و در ادامه مبالغ مورد نظر اشخاص پرداخت شد‌.

جهت تسویه حساب با کلیه طلبکاران خارجى و داخلى که داراى حکم قطعى بودند بیش از ١١ میلیارد تومان پرداخت شده که مستندات و اسناد مالى مربوطه موجود است.‌

سوم؛ باشگاه فرهنگى ورزشى تراکتورسازى مراتب قدردانى و تشکر خود را نسبت به کلیه کسانى که در این روزها یاور و همراه این مجموعه بودند اعلام مى‌دارد خصوصا مسؤولان محترم وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال جمهورى اسلامى ایران با این وجود لازم است بر این نکته تاکید شود که تعامل صورت گرفته از سوى وزارت محترم ورزش و دولت محترم شامل بر وعده تامین اعتبارات لازم جهت پرداخت بدهى‌ها بوده و در این خصوص رایزنى‌هاى ارزشمندى صورت پذیرفته است. با این وجود باشگاه تراکتورسازى جهت پرداخت بدهى‌هاى خود به شدت مقروض شده و در انتظار دریافت کمک‌هاى نقدى است‌.

مساعدت‌هاى صورت گرفته از جانب مسؤولان محترم فدراسیون فوتبال نیز در دایره ضوابط و قوانین فوتبال حرفه‌اى و در راستاى رهنمایى و هدایت صحیح عوامل باشگاه در روند تکمیل پرونده حرفه‌اى صورت گرفته و هرگز شامل بر اقدامى فراتر از اختیارات قانونى این فدراسیون نبوده است.‌

چهارم؛ براساس موارد فوق از اعضاى خانواده بزرگ فوتبال کشور درخواست مى‌کنیم از گمانه زنى‌هاى بى‌مورد‌ و‌ اظهارنظرهاى شتاب‌زده و نادرست که در این موقعیت حساس اعتبار فوتبال ایران را خدشه‌دار مى‌سازد، پرهیز کنند.‌

تکمیل فرآیند حرفه‌اى‌سازى و تسویه حساب با طلبکاران باشگاه در این مهلت کوتاه حاصل زحمات شبانه‌روزى عوامل مرتبط از جانب باشگاه و فدراسیون محترم بوده در حالى که برخى اظهارات و اخبار نادرست زحمات صادقانه و خالصانه این عزیزان را زیر سوال مى‌برد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است