پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   77142  | تاریخ خبر : 1396/08/14  | ساعت : 12:28

مدیرکل استعدادیابی و توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان خبرداد:

اعزام تیم های پایه به رقابت های جهانی با نظر پایگاه های قهرمانی


نصر: مدیرکل استعدادیابی و توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: نظر مدیران پایگاه های ورزش قهرمانی استان ها برای انتخاب نفرات اعزامی تیم های ملی به خصوص پایه و نوجوانان به رقابت های جهانی می تواند مفید باشد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصربه نقل از ایرنا، رامین طباطبایی روز شنبه در حاشیه دوره آموزشی مدیران پایگاه های ورزش قهرمانی کشور در تبریز اظهارکرد: مدیران پایگاه ها در کنار دانش مناسب، شناخت لازم از استعدادهای استان ها دارند و می توانند هیات ها را در این زمینه یاری کنند.

وی با بیان اینکه استانداردی برای فعالیت پایگاه های ورزش قهرمانی تعریف شده است، گفت: اگر مطابق با این استانداردها تجهیز شوند می توان نقش پایگاه ها را در فرایند استعدادیابی تحکیم کرد و فدراسیون ها ملزم به استفاده از پایگاه ها خواهند بود.

وی با اشاره به اینکه پایگاه های ورزش قهرمانی از سال 1392 ایجاد و از سال 1393 فعال شدند، گفت: در زمان حاضر بجز 2 استان این پایگاه ها به طور کامل در سایر استان ها فعال هستند.
طباطبایی با اشاره به اینکه دوره های آموزشی مدیران پایگاه ها سالانه به منظور ارائه گزارش عملکرد مدیران، هم اندیشی و شناسایی نقاط ضعف و قوت و به اشتراک گذاری اطلاعات و تجربیات برگزار می شود، گفت: در طول سال هم دوره های تخصصی برای مدیران پایگاه ها و فدراسیون ها در جهت استعدادیابی ورزشکاران برگزار می شود.

دوره 2 روزه آموزشی مدیران پایگاه های قهرمانی استان ها امروز و فردا در تبریز برگزار می شود.

در این دوره آموزشی، کارگاه پیکرسنجی و کار با دستگاه های سنجش و اندازه گیری قابلیت های جسمانی برای مدیران پایگاه ها برگزار می شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است