پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   77007  | تاریخ خبر : 1396/08/11  | ساعت : 08:33

عضو شورای مشورتی پنجمین جشنواره نمایش های خیابانی عنوان کرد:

"تبریزیم" با توان هنرمندان؛ یکی از مهمترین رخدادهای تئاتری کشور


نصر: عضو شورای مشورتی پنجمین جشنواره نمایش های خیابانی و فضای باز شهر و شهروندی تبریزیم، این جشنواره را به مدد بهره گیری از توان هنرمندان یکی از مهمترین رخدادهای تئاتری کشور دانست.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، شهرام خدایی گفت: جشنواره نمایش های خیابانی و فضای باز تبریزیم، اعتبار تئاتر استان را بالا برده و به آن غنا بخشیده است.

وی با بیان اینکه تبریز استعدادهای فراوانی در عرصه هنرهای نمایشی و تئاتر دارد، اظهار داشت: این جشنواره به مدد بهره گیری از خلاقیت و توان هنرمندان و نیز استفاده از ظرفیت های موجود در آموزش های شهر و شهروندی، توانسته به عنوان یکی از مهمترین رخدادهای تئاتری کشور شناخته شود.

عضو شورای مشورتی پنجمین جشنواره تبریزیم تاکید کرد: می توان با بررسی نقاط ضعف، زمینه اعتلای این جشنواره را فراهم کرد و به آن کارکردی مطلوب تر و ثمربخشی بهتر بخشید.

شهرام خدایی با بیان اینکه جشنواره های مشابه در حوزه نمایش های خیابانی و فضای باز الگوهای مناسبی برای افزایش سطح این جشنواره به شمار می رود افزود: می توان با تکیه به سطح علمی و حرفه ای فعالان این عرصه در تبریز مسیر جدید در تئاتر خیابانی و فضای باز گشود.

این هنرمند عرصه تئاتر با بیان اینکه برنامه ریزی مدوّن می تواند راهکار مطلوبی برای استمرار این جشنواره و نیز معرفی هرچه بهتر در اذهان مخاطبین داشته باشد، اضافه کرد: با بهبود زیرساخت ها، می توان زمینه هر چه بهتر نشان دادن نتایج این جشواره را فراهم کرد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است