پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   76152  | تاریخ خبر : 1396/07/20  | ساعت : 22:00

با حضور متخصصانی از ایران، آلمان، ایتالیا و ترکیه؛

اولین مرکز تخصصی درمان «آرتروز» ایران در تبریز افتتاح شد


نصر: اولین مرکز تخصصی درمان آرتروز با حضور متخصصانی از کشورهای ایران، آلمان، ایتالیا و ترکیه در تبریز به مرحله بهره برداری رسید.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش خبرنگار نصر، کلینیک «فیزیگو» به عنوان اولین مرکز تخصصی درمان آرتروز با استفاده از داروی «آرتوکین» واقع در خیابان گلباد تبریز به مرحله بهره برداری رسید.

دکتر شکوری، رئیس این کلینیک با بیان اینکه داروی آرتوکین جدیدترین روش درمان آرتروز در جهان است، گفت: این دارو از خون خود بیمار تهیه می شود و با انجام مراحلی و تقویت فاکتورهای ترمیم کننده بافت بدن، دوباره به محل آسیب دیدگی بیمار تزریق می شود.

وی افزود: آرتوکین جزو داروهای بیولوژیک است و عوارض جانبی آن برای بدن بیمار نزدیک به صفر است و چند سال است امتحان خود را در اروپا و امریکا پس داده است.

مدیرعامل شرکت دارویی اطلس اروپا ارس گفت: پس از تلاش های انجام یافته داروی درمان آرتروز از امروز به صورت رسمی در اختیار بیماران مبتلا به آرتروز در ایران قرار می گیرد.

مجید وثوقی افزود: وی اظهار داشت: امیدوارم آرتوکین نقطه عطفی باشد تا بتوانیم دستکم در علم داروسازی جهانی باشیم و از تجارب کشورهای دیگر برای پیشرفت در این امر استفاده کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: این دارو در ایران جدید هست و بیشتر از 8 سال است که در همه اروپا استفاده می شود، اثربخشی این دارو ثابت شده است و ما خیلی تلاش کردیم تا لیسانس آن را برای تولید و توزیع در ایران بگیریم. این بهترین دارو برای درمان آرتروز است و در حقیقت داروی ساده ای نیست و یک داروی نه شیمیایی، بلکه بیولوژیکی هست. بیمارانی که با داروهای شیمیایی درمان نشدند، شانس دارند که با داروهای بیولوژیکی درمان شوند.

وثوقی در پایان گفت: فعلا تنها مرکز رسمی تجویز این دارو کلینیک "فیزیگو" در خیابان گلباد تبریز است و ما آرزوی یک ایران بدون درد را داریم و حداکثر تلاش مان را انجام دادیم تا این دارو وارد ایران شود تا بیماران آرتروزی از رنج و درد این بیماری رهایی پیدا کنند.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط

نظرات (1)

شیراز هم انجام‌میشه کدام‌دکتر برم
16:10:37 1397/06/08
Sara
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است