پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   76145  | تاریخ خبر : 1396/07/20  | ساعت : 16:20

مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز خبر داد:

تولید خودرو در ایران خودرو تبریز از مرز 50 هزار دستگاه گذشت


نصر: مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز خبر داد: در 7 ماهه منتهی به مهر ماه سال‌جاری تولید انواع خودرو توسط شرکت ایران خودرو تبریز از مرز 50 هزار دستگاه عبور کرد که این تعداد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد 3/1 برابری را نشان می‌دهد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، مدیرعامل ایران خودرو تبریز در جلسه ارزیابی تولید با بیان این مطلب افزود: تولید سمند و سورن از ابتدای سال جاری تاکنون با ثبت 50 هزار و 373 دستگاه نشان می دهد ضمن افزایش تولید نسبت به 7 ماه منتهی به مهرماه این رقم رشد قابل توجهی داشته که حکایت از رشد 130درصدی تولید دارد.

حمید حاجی زاد منصور تأکید کرد: در مدت زمان یاد شده سمند EF7 بنزینی و پایه گازسوز با تولید 35 هزار و 707 دستگاه ، سمند XU7 با تولید 12هزار و 20 دستگاه ، سورن با تولید 2هزار و 397 دستگاه و سورن توربوشارژ به تعداد 249  دستگاه تولید و به دست مشتریان رسیده است.

وی با اشاره به اینکه برای تولید محصول نخستین مسئله مهم که باید به آن توجه ویژه داشت ارائه آموزش های مورد نیاز برای افزایش بهره وری است، گفت: یکی از وظایف مهم مدیران و سایر مسئولین امر تولید ارائه آموزش و مهارت های مورد نیاز نیروی انسانی برای افزایش تولید محصولات با کیفیت است.

حاجی زاد منصور با بیان اینکه افزایش بهره وری در تولید منجر به کاهش هزینه های تولید خواهد بود اذعان کرد: نیروی انسانی کارآمد  جزء لاینفک صنایع بوده و پشتوانه محکمی بر تحقق افزایش تولید، بهره وری در کار و تولید و از همه مهمتر عرضه محصول با کیفیت مطلوب می باشد.
مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز تصریح کرد: کیفیت، مقوله اصلی هر محصول در رضایتمندی مشتری است و مطابق ارزیابی های صورت گرفته توسط شرکت بازرسی کیفیت استاندارد ایران در سال جاری، شاخص ISQI دو محصول سورن و خودروی ملی سمند به درجه کیفی دوستاره دست یافته است.

حاجی زاد منصور در پایان سخنان خود بار دیگر از زحمات کلیه دست اندرکاران امر تولید علی الخصوص مدیران و کارکنان همیشه در صحنه که با تلاش بی وقفه و شبانه روزی خود سعی در تحکیم بنیه انسانی و صنعتی مجموعه بزرگ ایران خودرو تبریز داشته و همواره در توسعه کمی و کیفی شرکت گام برداشته اند تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است