پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   76099  | تاریخ خبر : 1396/07/19  | ساعت : 16:40

خبر/

انتشار عکس تخریب یک باغ سیب در فضای مجازی/ مدیر استانی: صحت ندارد


نصر: «کشاورزی به خاطر فروش نرفتن محصولش دست به تبر شد و تمام درختان سیبش را قطع کرد!»

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از جام جم آنلاین، این توضیح کوتاه ، همراه با تصویر یک باغ بزرگ، باغی پر از درخت سیب ، درخت هایی که همگی با تبر از بیخ قطع شده اند،یکی از داغ ترین خبرهای دنیای مجازی این روزهاست. باغی که بنا براطلاعات همین خبرهای تلگرامی متعلق به یک باغدار مشکین شهری است.

 درحالیکه این خبر امروز تیتر و تصویر اول یکی از روزنامه های کشور را هم به خودش اختصاص داد، مدیر جهاد کشاورزی این شهر ، می گوید : تصاویری که از طریق فضای مجازی در باره قطع درختان سیب یک باغ در مشگین شهر به بهانه مشکل فروش و قیمت پایین محصول منتشر شده است، صحت ندارد.

احمد شهریار با اعلام این موضوع به ایرنا می گوید : با پخش تصاویر قطع درختان سیب در مشکین شهر گروهی از جهاد کشاورزی ماموریت یافت تا از باغ های این شهرستان بازدید و رسیدگی لازم بعمل آید ولی پس از بررسی ها مشخص شد که این تصاویر مربوط به باغ های مشکین شهر نیست.

وی اضافه می کند: این تصاویر موجب تشویش اذهان عمومی شده و لازم است مردم اطلاع داشته باشند که چنین اتفاقی در مشکین شهر روی نداده بلکه عده ای با پخش این تصاویر در فضای مجازی قصد بزرگنمایی موضوع را دارند.

مدیر جهاد کشاورزی مشکین شهر درباره برخی ادعاها درباره قیمت سیب تولیدی به مبلغ یکصد تومان نیز می گوید: این خبر هم به هیچ وجه صحت ندارد.

به گفته شهریار، سیب در حال حاضر در مشکین شهر از 1500 تا 3500 تومان قابل عرضه است و عرضه سیب به قیمت یکصد تومان مربوط به سیب های بی کیفیت ، میوه های باد ریز و پا درختی است.

عدیل سروی ، رئیس سازمان جهاد کشاورزی اردبیل هم در این باره می گوید : قطع درختان سیب در مشکین شهر کذب است که متاسفانه در فضای مجازی تصاویر آن انتشار یافته است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است