پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   76093  | تاریخ خبر : 1396/07/19  | ساعت : 15:17

استاندار آذربایجان شرقی در جشن روز جهانی استاندارد:

آذربایجان شرقی را به پایلوت خدمات نوین استاندارد تبدیل می کنیم


نصر: استاندار آذربایجان شرقی گفت: آذربایجان شرقی را به پایلوت خدمات نوین استاندارد تبدیل می کنیم.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر؛ مجید خدابخش در مراسم بزرگداشت روز جهانی استاندارد و آیین معرفی واحدهای نمونه  و برگزیده کیفی در تبریز با ابراز تشکر از مدیران صنایع تولیدی آذربایجان شرقی  که بعد از چند برابر شدن قیمت دلار با مدیریت خوب توانستند اکثر واحد های تولیدی را سرپا نگه دارند، گفت: خوشبختانه آذربایجان شرقی در عرصه صنعت جز استان هایی است که بیشترین واحدهای تولیدی استاندارد را داراست.

وی با بیان اینکه این موضوع صادرات یک میلیارد و هشتصد میلیون تومانی را برای استان به همراه داشته است، اظهار کرد: این امر اهمیت گسترش فرهنگ استاندارد را دو چندان می کند.

وی با اشاره به ضرورت بحث فرهنگی و فعالیت فرهنگی در عرصه استاندارد سازی محصولات تولیدی، اذعان داشت:  ترویج فرهنگ استفاده از محصولات تولید داخلی توسط مردم و توجه به نشان استاندارد و تاریخ انقضا امری ضروری است.

استاندار آذربایجان شرقی عرصه خدمات استاندارد را طرحی نوین خواند و گفت: استان را به عنوان پایلوت این عرصه معرفی کنیم و در جهتی حرکت کنیم که این امر تبدیل به اشتغال جوانان در عرصه اقتصاد شود اما نیاز است ابتدا مسائل کیفی را به کمی تبدیل کنیم.

وی در انتها خاطرنشان کرد: امیدوارم با کنترل کیفیت واحدها در استان بتوانیم سال آینده  حداقل در سه رشته مهم، نمونه های کشوری را عرضه کنیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است