پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   75939  | تاریخ خبر : 1396/07/16  | ساعت : 10:59

مشاورعالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور خبرداد:

آغاز مهلت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت دکتری از امروز


نصر: مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مهلت ثبت نام برای تکمیل ظرفیت آزمون ورودی کتری نیمه متمرکز سال ۹۶ از امروز ۱۶ مهرماه آغاز می‌شود.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون ورودی دکتری نیمه متمرکز سال 96 بر روی سایت سنجش به نشانی www.sanjesh.org  منتشر شده است و در این مرحله یک هزار و 816 نفر در 875 کدرشته محل پذیرفته می‌شوند.

وی افزود: مهلت ثبت نام برای تکمیل ظرفیت آزمون ورودی کتری نیمه متمرکز سال 96 از امروز 16 مهرماه آغاز می‌شود و داوطلبان تا روز شنبه 22 مهرماه فرصت دارند برای انتخاب 15 کدرشته محل در مرحله تکمیل ظرفیت این آزمون اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: با توجه به اینکه‌ برخی از دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی برای‌ پذیرش‌ دانشجو در مقطع دکتری «Ph.D» اعلام ظرفیت‌ جدید کرده‌اند یا ظرفیت برخی از کدرشته‌ محل‌های تحصیلی آزمون تکمیل نشده است، مرحله تکمیل ظرفیت برای این آزمون انجام می‌گیرد.

وی اضافه کرد: تمام داوطلبانی که در آزمون ورودی‌ دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال 1396 ثبت نام و شرکت کرده اند و با توجه به کارنامه آزمون دارای نمره کل مثبت هستند، می توانند، براساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون (شماره یک) و دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره 2) آزمون مذکور و همچنین اطلاعیه‌های سازمان سنجش نسبت انتخاب رشته اقدام کنند.

توکلی گفت: گزینش‌ نهایی‌ در هر یک‌ از کدرشته‌های تحصیلی‌ اعلام شده در این اطلاعیه، مطابق‌ شرایط و ضوابط مندرج‌ در دفترچه های راهنمای شرکت در آزمون و انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره 1 و 2) و اطلاعیه‌های قبلی آزمون‌ مذکور انجام‌ خواهد شد.

وی ادامه داد: نتایج معرفی شدگان چند برابر ظرفیت هر یک از کدرشته محل‌های مندرج در این اطلاعیه در تاریخ دوشنبه 15 آبان 96 از طریق سایت اینترنتی این سازمان برای انجام مراحل مصاحبه دانشگاه‌ها اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است