پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   75869  | تاریخ خبر : 1396/07/14  | ساعت : 19:38

واکنش آقاپور به اظهارات بیگی:

آقای بیگی ، اگر مسلمان نیستید لااقل آزاده باشید!/اجالتا شما عملکرد 16 ماهه خودتان را ارایه دهید/ حاضرم با آقای بیگی مناظره کنم


نصر: نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی در واکنشی تند به اظهارات اخیر آقای بیگی نماینده مردم تبریز در خصوص انتصاب دکتر جبارزاده به عنوان معاون وزیر کشور گفت: دیدگاه اخیر ایشان برای خودشان محترم است ؛ اما به اعتقاد من دکتر بیگی خارج از دایره انصاف سخن گفته است.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

 به گزارش نصر به نقل از  نسل تدبیر معصومه آقاپور در گفت و گویی با ابراز تأسف شدید از سخنان اخیر احمد علی رضا بیگی در خصوص انتصاب استاندار سابق آذربایجان شرقی به عنوان معاون وزیر کشور افزود: انتخاب ریییس جمهور با پشتوانه رأی مستقیم مردم و به تبع آن انتخاب وزرا و مسوولان ارشد اجرایی دولت توسط ایشان و وزرا ، همگی به اعتبار همان رأی مردمی ، باید محترم شمرده شود چراکه اعتقاد و اعتماد مردمی ، ضمانت غیر قابل سلب این انتخاب ها و انتصاب هاست.

وی افزود: دولت یازدهم طی 4 سال ، مشغول آواربرداری و ریل گذاری صحیح و اصولی در بدنه اجرایی دولت بود و امروز مردم منتطر حرکت قطار دولت بر روی این ریل هستند و این پروسه ایجاب می کند ، در فرایندی صحیح و با چینش مدیرانی توانمند در رأس امور ، به سمت بهبود روش ها و اصلاح امور حرکت کنیم.

آقاپور در ادامه ضمن دفاع کامل از انتصاب های اخیر دولت گفت: به نظر من انتخاب دکتر جبارزاده ، تصمیم و انتخابی درست از سوی دولت و شخص وزیر کشور بود و نباید فراموش کنیم که حضور مدیران استان در مسوولیت های کلان کشور ، تا چه اندازه مهم و مایه مباهات است.

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی حضور دکتر پزشکیان به عنوان نائب رییس اول مجلس ، دکتر فرهنگی در هیأت رییسه مجلس ، دکتر جبارزاده در معاونت سیاسی امنیتی وزارت کشور ، سید حسین هاشمی در پست قائم مقامی وزارت کشور و بسیاری دیگر از نمایندگان استان در کمیسیون ها و فراکسیون های مهم و حساس مجلس را نشان دهنده اعتقاد و اعتماد نظام به توانمندی ها و ظرفیت های سیاسی و مدیریتی نیروهای بومی استان ارزیابی و خاطرنشان کرد: نادیده گرفتن این همه ظرفیت مشهود و جایگاه رفیع در سطح کلان کشور ، نهایت بی انصافی است.

وی در بخش دیگری از این گفت و گو خطاب به دکتر بیگی گفت: آقای بیگی ! آیا انتصاب استاندار سابق آذربایجان شرقی از بین 31 استاندار سابق کشور در بالاترین و حساس ترین معاونت وزارت کشور جای مباهات و افتخار ندارد؟ آیا بهتر نیست شما به جای طرح این مسایل ، اجالتا گزارشی از عملکرد 16 ماه نمایندگی خودتان در مجلس ارایه کنید؟ لطفا شما از عملکرد دوران مدیریت خودتان در استان سخن بگویید و من آماده ام طی میزگردی ، در خصوص عملکرد دوران استانداری و نیز عملکرد دوران نمایندگی شما به بحث بنشینم و عملکرد شما را نقد کنم.

آقاپور در عین حال خاطرنشان کرد: آقای بیگی! بفرمایید شما برای استان چه کار کرده اید ؟ انتخاب جبارزاده ، به جای اظهارنظرهای منتقدانه از سوی شما ، جای تبریک دارد و خوشا به حال آذربایجان شرقی که استاندار سابق آن و دیگر مدیران سیاسی اش امروز در سطح بالای مدیریت کشور انجام وظیفه می کنند.

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی در خاتمه خطاب به این نماینده مجلس گفت: آقای بیگی ، اگر مسلمان نیستید ، لااقل آزاده باشید و منصفانه سخن بگویید.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (3)

با توجه به عملکرد موفق اقای بیگی دردوران تصدی پست بسیار مهم استانداری اذربایجانشرقی مطالب و نظرات ایشان به واقعیت نزدیک و در دوران مدیریت اقای جبارزاده وضعیت استان در تمام شاخص ها قابل دفاع نبوده و اثار سوءمدیریت ایشان در جای جای استان و شهر تبریز دیده میشود
10:32:33 1396/07/15
SHAHIN NAZARI
  
والله من گوردوم هش بیریز هچ ایش گورممیسیز یالانان بیربیریزین باشینا سالمین
09:56:55 1396/07/15
Af
  
از اظهارات جانانه و بحق نماینده محترم آذربایجان شرقی کمال تشکر را داریم و نشان میدهد که یک شیرزن است و از خیلی مردها مردتر. آفرین به شرفت. این نماینده با سبقه نظامی تبریز که با بازیهای شانسی در دوره دولت قبلی در مصدر استانداری قرار گرفته و سپس با بازی رسانه ای در پی زلزله ارسباران با رای بالا انتخاب شده است در عملکرد و سکناتش نشان میدهد چقدر از مرحله پرت است و با سیاسی بازی نسنجیده و سنگ اندازی در مسیر توسعه استان گام برمیدارد که انشااله افکار عمومی بزودی او را خلع سلاح خواهد کرد. امروز ایشان باید اعتراض میکرد چرا از آذربایجان شرقی وزیری انتخاب نشده است و نه با صحنه گردانی به چندرگاز معاونتی وزارت کشور اعتراض کند!!!!!
11:58:34 1396/07/15
بابائی
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است