پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   75829  | تاریخ خبر : 1396/07/13  | ساعت : 10:58

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز عنوان کرد:

جامعه، باید پرسشگر باشد نه تقلید گر


نصر: رئیس شورای اسلامی تبریز گفت: دانش آموز و دانشجو جامعه، باید پرسشگر باشد نه تقلید گر و اگر می خواهیم رشد کنیم باید اخلاق فرهنگ را رعایت شود.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر٬ شکور اکبرنژاد صبح امروز در همایش سیستم های هوشمند و مدیریت انرژی ساختمان با صحبتی صمیمانه در جمع دانشجویان و شرکت کنندگان همایش گفت: امروز آمده ام تا از جوانان امروزی یاد بگیرم نه سخنرانی و تشکر می کنم که مرکز فنی و حرفه ای با آموزش های که به جامعه می دهد و آنها را برای کسب و کار آماده می کند.

وی با بیان اینکه امروزه چالش های متعددی در حوزه آب و انرژی در کشور و آذربایجان شرقی داریم، اظهار کرد: باید با مشخص کردن استراتژی در امور کشور داری وظیفه هر استان را تعیین کرده و در این راستا تلاش کنیم تا مشکلات را به حداقل رسانیم.

وی ادامه داد:کشورهای پیشرفته همچون مالزی به‌ جای خرید صلاح و تجهیزات دفاعی، با سرمایه گذاری در کشورهای همسایه ای که در آنها صلح حاکم است فضای کسب و کار و توسعه ایجاد می کنند، لذا ما نیز باید با کشورهای همسایه چنین روابطی ایجاد کنیم.

رئیس شورای اسلامی تبریز با اشاره به اینکه کشورهای توسعه یافته به فکر حمل و نقل هوایی هستند ولی هنوز روی مترو سرمایه گذاری می کنیم،  افزود: اگر با رفتار های سنتی و استراتژی های قدیمی پیش برویم و به دنبال نیازسنجی جامعه نباشیم، احتیاج آینده جامعه را نمی توانیم تامین کنیم.

وی خاطرنشان کرد: دانش آموز و دانشجو جامعه باید پرسشگر باشد نه تقلید گر و اگر می خواهیم رشد کنیم باید اخلاق فرهنگ را رعایت شود.

این گزارش می افزاید، اولین دوره المپیاد آزاد ملی مهارت هوشمند سازی تاسیسات الکتریکی ساختمان همزمان با همایش سیستم های هوشمند و مدیریت انرژی ساختمان  به همت اداره کل آموزش و پرورش و بخش خصوصی در مرکز شماره ۳ فنی و حرفه ای در حال برگزاری است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است