پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   75724  | تاریخ خبر : 1396/07/11  | ساعت : 09:02

خبر/

بیانیه مشترک باشگاه های گسترش فولاد و ماشین سازی تبریز


نصر: روابط عمومی باشگاه های گسترش فولاد و ماشین سازی تبریز با صدور بیانیه ای مشترک نسبت به بروز برخی مسایل در شبکه استانی سهند اعتراض کردند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل ازایلنا، متن بیانیه مذکور به شرح ذیل است:

بأسمه تعالی

متاسفانه در روزهای اخیر شاهد اتفاقاتی هستیم که اتحاد و یکپارچگی فوتبال تبریز و آذربایجان را هدف قرارداده است. برخورد غیر حرفه ای و جانبدارانه یکی از مجریان برنامه ورزشی شبکه استانی سهند در خصوص مسائل فوتبال تبریز، زنگ خطر را برای ایجاد مرزبندی بین باشگاهها و تفرقه بین هواداران خونگرم و پرشور تیمهای تبریزی به صدا درآورده که این مغایر با خواست هواداران فوتبال تبریز می باشد زیرا یکپارچگی، همدلی و اتحادشان زبانزد است.

همچنانکه مستحضرید هواداران تبریزی به اتحاد و همدلی اشتهار دارند و سردادن شعار « آذربایجان تیم لری - فرق ائله مز رهلری » در مسابقات فوتبال گواهی بر این ادعاست. از این رو مجموعه باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، همواره محور فعالیت های خود را تقویت همدلی و یکپارچگی بین باشگاهها و فوتبال دوستان تبریزی قرارداده و خدمات مالک محترم این باشگاه حرفه ای و اخلاق مدار در راستای اعتلای فوتبال تبریز بوده و کمک هایی که حتی برای تیم ارزشمند تراکتورسازی در سالیان گذشته داشته برکسی پوشیده نیست که از جمله آن ها می توان به کمک های مالی، رزرو هواپیمای اختصاصی و قراردادن بازیکنان تیم خودی در اختیار تیم تراکتورسازی بدون عقد قرارداد مالی، به رغم نیاز تیم گسترش فولاد به آنها اشاره کرد. لذا به لحاظ جایگاه و اهمیت تیم تراکتورسازی، اولویت باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز از سالهای گذشته همواره اعتلای تیم تراکتورسازی تبریز بوده است و اگر چیزی غیر از این بود، چنین کمک هایی به این تیم صورت نمی گرفت.

در چنین شرایطی اخیرا شاهد برخورد غیر حرفه ای و جانبدارانه یکی از مجریان برنامه ورزشی شبکه استانی سهند با باشگاه گسترش فولاد تبریز بوده ایم. ایشان که سوابق رفتار غیر حرفه ای و جانبدارانه اش برای تمامی اهالی فوتبال و تماشاگران برنامه های ورزشی سیما روشن است و پیشتر هم به دلایلی ممنوع التصویر شده بود، بار دیگر در برنامه تلویزیونی هفته گذشته موج فوتبال و در بررسی وضعیت تیم گسترش فولاد و اخیرا نیز در جریان گزارش بازی تیم های گسترش فولاد و تراکتورسازی تبریز با اظهارات غیر حرفه ای و ناآگاهانه اش مسائلی را مطرح کرد که در واقع اصل اتحاد و یکپارچگی فوتبال تبریز و آذربایجان را هدف قرار داده و حکایت از رویش جریانی دارد که می خواهد بین هواداران فوتبال استان مرزبندی و تفرقه ایجاد کند.

موضوع طرفداری چهره ها و مجریان رسانه ای از یک تیم خاص، پدیده عجیب و یا ناپسندی نیست اما جای تاسف اینجاست که فردی ناپخته و ناآشنا به اهداف رسانه، مجری یک برنامه پر بیننده ورزشی است و حتی این فرد قادر نیست علایق شخصی خود را از جایگاه حرفه ای خود تفکیک نماید و رسانه ملی و شبکه استانی را که متعلق به آحاد مردم و علاقمندان فوتبال است به جولانگاه اعمال سلیقه و نظر شخصی خود تبدیل می سازد.  لذا از مسئولان محترم صدا و سیما انتظار دارد میان شأن شخصی و حرفه ای خود تفکیک قائل شوند و اجازه ندهند افرادی که ناپختگی در جای جای رفتار و سخنانش موج می زند، ساحت رسانه و تلویزیون را با جای دیگری اشتباه بگیرد و با ادبیات و لحنی نامتناسب با شأن تلویزیون و مهمانانش صحبت نماید.

از این رو باشگاههای گسترش فولاد و ماشین سازی تبریز ضمن ابراز تاسف از وقایع اخیر، اعلام می دارند که این گونه تلاش ها و اقدامات، خواسته یا ناخواسته برای تخریب روابط اخلاقی و حرفه ای میان باشگاهها و تیمهای فوتبال این شهر با درایت و آگاهی مسئولان و دست اندرکاران به نتیجه نخواهد رسید و دو باشگاه گسترش فولاد و ماشین سازی تبریز در قامت باشگاه هایی حرفه ای و اخلاقی ، نهایت احترام و همکاری و رقابت در فضای صرفا ورزشی را در ارتباط با تمامی تیم ها، به ویژه تیم عزیز تراکتورسازی تبریز سرلوحه خود قرارداده و خواهند داد. به ویژه که، تماشاگران عزیز تیم تراکتورسازی آبرو و مایه افتخار ورزش این شهر و دیار هستند.

به یقین هواداران و علاقه مندان هوشیار و آگاه فوتبال تبریز نیز، جواب این تفرقه افکنی ها را خواهند داد و نخواهند گذاشت چنین افرادی با سوء استفاده از نام تیم ها اتحاد و همدلی فوتبال این شهر را دستخوش رفتار  غیر حرفه ای و تنگ نظری کنند.

 روابط عمومی باشگاه های فرهنگی ورزشی گسترش فولاد و ماشین سازی تبریز

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (3)

کاش دوستان تمرکزشون به تیم خودشون باشه نمی دونم هدف دوستان از حاشیه سازی برای تراختور چی هست
20:58:53 1396/07/11
مهرداد
  
اگر منظور مصاحبه با آقای نصیرزاده است حق کاملا با مجری بود. اما اگر منظور شادی بیشتر از گل تراکتور بوده باشد به هرحال نباید خود را گول زد که بیشتر مردم تبریز دوست داشتند تراکتور ببرد. به هرحال آقای وطن پرست را نباید مورد حمله قرارداد
17:42:08 1396/07/11
ب - الف
  
از ماست که برماست ؛ دقیقا حمایتاتون یادمون نمیره از جمله پارسال نذاشتی تراکتور از ورزشگاهتون بخاطر آماده نبودن یادگار استفاده کنه و گفتی چمن خراب میشه حالا چرا امسال با ماشین سازی دو تیم شدی و چمن خراب نمیشه ؟؟؟؟ جریان عدم رضایت به سعید آقایی هم بر کسی پوشیده نیست " و حبیب گردانی رو هوایی کرده و هم به حبیب و هم تراکتور ظلم کردی
22:27:45 1396/07/11
حمید پالیوکا
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است