پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   75362  | تاریخ خبر : 1396/07/01  | ساعت : 14:43

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری تبریز خبر داد:

آمادگی سازمان پارکها برای ارائه خدمات رایگان به گروه های موسیقی بومی


نصر: مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری تبریز رویکرد اجرای برنامه های های فرهنگی و هنری را توجه به گروه های بومی عنوان کرد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، محمدحسین حسن زاده با اشاره به برگزاری بیش از 200 برنامه اجتماعی، فرهنگی و هنری از سوی سازمان پارکها در تابستان سال جاری، اظهار داشت: با توجه به افزایش گردشگران در تبریز و همچنین حضور شهروندان در پارکها و فضاهای سبز سطح شهر، برنامه ریزی جامعی را جهت اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و اجتماعی داشته ایم.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری تبریز در ادامه خاطرنشان کرد: رویکرد ما در زمینه اجرای برنامه ها، ترویچ و نمایش فرهنگ و هنر بومی است و در این راستا همکاری بسیار خوبی را با گروه های مختلف فعال فرهنگی و هنری بخصوص حوزه موسیقی بومی داشته ایم.

حسن زاده در ادامه اضافه کرد: بهره برداری از آمفی تئاتر روباز ائل گلی، فضای بسیار مناسب را جهت اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و هنری فراهم آورده و شاهد حضور دهها هزار نفری شهروندان در برنامه های فرهنگی و هنری اجرا شده در مجموعه ائل گلی بوده ایم.

وی با بیان اینکه در زمینه اجراهای هنری بیش از 95درصد برنامه های اجرا شده از سوی سازمان پارکها و فضای سبز را اجرای موسیقی محلی تشکیل داده و از همین رو، این آمادگی را داریم که آمفی تئاتر روباز ائل گلی را برای اجرای موسیقی به صورت رایگان در اختیار گروه های داوطب قرار دهیم.

محمدحسین حسن زاده، کمک به توسعه و پویایی بیش از پیش هنرهای محلی در راستای معرفی فرهنگ بومی را اولویت سازمان پارکها برشمرد و تصریح کرد: براساس سیاست های هنری و فرهنگی شهرداری تبریز و به صورت کلی همگام با رویکرد مدیریت شهری، همراهی هنرمندان بومی را وظیفه خود می دانیم و تمامی تلاش خود را برای ایجاد بستر لازم جهت بروز و جلوه گری هنر این عزیزان به کار خواهیم گرفت.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری تبریز در پایان اظهاراتش تصریح کرد: از تمامی فعالان فرهنگی و هنری دعوت می کنیم تا با  ارائه نکته نظرات، پیشنهادات و انتقادات ، ما را در زمینه پیشبرد اهداف و اجرای برنامه های مدنظرشهروندان یاری کنند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است