پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   74979  | تاریخ خبر : 1396/06/23  | ساعت : 12:15

خبر/

دستور ویژه سرپرست شهرداری تبریز برای سامان‌دهی سرویس‌های بهداشتی شهر


نصر: سرپرست شهرداری تبریز بر لزوم سامان‌دهی و رسیدگی اساسی به سرویس‌های بهداشتی سطح شهر تاکید کرد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل ازایسنا، محمدحسین اسحقی در جلسه شورای مدیران شهرداری تبریز، با تاکید بر اینکه سرویس‌های بهداشتی، یکی از ضرورت‌های بهداشتی و خدماتی شهر است، اظهار کرد: این موضوع از موارد اصلی در خدمات و گردشگری کشورهای توسعه‌یافته‌ است که متاسفانه در کشور ما گاه با خجالت و محدودیت مطرح می‌شود.
اسحقی یادآور شد: خوشبختانه شهر تبریز از نظر احداث و توزیع سرویس‌های بهداشتی، سرآمد بسیاری از کلان‌شهرهای کشور است، اما رسیدگی و سامان‌دهی این فضاهای مهم باید به تناسب تعداد سرویس‌ها، توسعه یابد. 
 
وی با اشاره به اینکه در بازدیدهای انجام شده در شهر تبریز، شرایط و امکانات در بخشی از سرویس‌های بهداشتی، ضعیف ارزیابی شد، خاطرنشان کرد: لازم است تا شهرداری‌های مناطق و بخش‌های عمرانی و خدماتی، سرویس‌های بهداشتی سطح شهر را با حساسیت ویژه بررسی کرده و نقاط ضعف را مرتفع کنند.
 
سرپرست شهرداری تبریز با تاکید براینکه سرویس‌های بهداشتی باید دارای تابلوی شناسایی مشخص در مسیرهای پیاده و سواره باشند، متذکر شد: آب گرم، تهویه مناسب و سایر امکانات نظافت، ضرورت سرویس‌های بهداشتی بوده و نگهبان مسئولیت‌پذیر و خوش‌برخورد، باید حضور فعال در ورودی سرویس‌ها داشته باشد و انتظار می‌رود تمام این موارد با نظارت‌های مداوم مناطق، همراه باشد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است