پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   74940  | تاریخ خبر : 1396/06/22  | ساعت : 18:00

خبر/

حسین ممی پور قهرمان تنیس با ویلچر بین المللی اوپن ایران - تبریز شد


نصر:  دبیرانجمن تنیس با ویلچر از مشخص شدن برترین های دور اول رقابت های تنیس با ویلچر بین المللی اوپن ایران- تبریز خبر داد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از ایرنا، امیرحسین ابراهیمی سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: حسین ممی پور از ایران در بخش انفرادی به عنوان قهرمانی دست یافت، حسین حمید هل از عراق دوم شد و عنوان سوم مشترک نیز به حامدی از عراق و مهدی طیبی از ایران رسید.

ابراهیمی خاطر نشان کرد: مسابقات هفته اول رقابت های تنیس با ویلچر بین المللی اوپن ایران- تبریز به میزبانی تبریز، با حضور 23 تنیسور از ایران و عراق در دو جدول انفرادی و دوبل برگزار شد و به دلیل به حد نصاب نرسیدن ورزشکاران در بخش جوانان، این گروه با جدول بزرگسالان ادغام شدند.

دبیر انجمن تنیس با ویلچر افزود: در بخش دوبل نیز تیم حسین ممی پور و مهدی طیبی از تبریز اول شدند، حسین حمید هل و محمد طیب تلیج از عراق به مقام دوم دست یافتند و عنوان سوم مشترک نیز به تیم ایران متشکل از ابوالقاسم احسانی و محمد رضا یعقوبی و تیم مهدی عموزاده و محمد خوش لهجه رسید.

وی خاطر نشان کرد: یک دوره مسابقه نیز در میان بازنده های راند اول برگزار شد و این اقدام در قالب جدول تشویقی صورت گرفت و در پایان ابراهیم حسین خلیل از عراق اول شد، مهدی جباری به عنوان دوم دست یافت و سعید جعفری و عرفان احمدی نیز به صورت مشترک سوم شدند.

چهارمین دوره رقابت های تنیس با ویلچر بین المللی اوپن ایران - تبریز از پانزدهم شهریور جاری در تبریز برگزار شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است