پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   74929  | تاریخ خبر : 1396/06/22  | ساعت : 16:15

با انتشار نامه سرگشاده؛

اصلاح طلبان آذربایجان شرقی گزینه هایشان را رسانه ای کردند/ آقای رئیس جمهور: "عابدی" یا "پوری حسینی" را استاندار کنید!


نصر: به دنبال قوت گرفتن خبر انتصاب "مجید خدابخش" استاندار فعلی اردبیل به سمت استانداری آذربایجان شرقی برخی از اصلاح طلبان با انتشار نامه ای سرگشاده دو گزینه خود برای این سمت را رسانه ای کردند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، در نامه ای که به امضای " فعالین سیاسی اصلاح طلب و مسئولین ستادهای انتخاباتی ریاست جمهوری در استان آذربایجان شرقی" رسیده ؛ خطاب به رئیس جمهور آمده است: انتخاب مجدد حضرتعالی به سمت ریاست جمهوری با رای قاطع و تاریخی مردم سربلند و آزاده ایران نشانه روشنی از امید روزافزون اقشار مختلف ملت برای تحقق برنامه ها و وعده های دولت محترم می باشد.

در ادامه این نامه تاکیده شده است: خوشوقتیم که در این آزمون تاریخی و مقطع سرنوشت ساز، استان آذربایجان شرقی نیز به مانند سایر برهه های تاریخی با مشارکت چشمگیر و رای بالاتراز میانگین کشوری به جنابعالی، جایگاه و نقش پیشتاز وتعیین کننده خود را در تحولات سیاسی حفظ نمود و نشان داد بیش از پیش آمادگی نقش آفرینی در پیشبرد برنامه های دولت محترم را داراست.

در ادامه آمده است: اینک با انتخاب قابل تقدیر و شایسته جناب آقای دکتر جبارزاده، استاندار محترم آذربایجان شرقی به معاونت سیاسی وزارت کشور، انتظار به حق کنشگران سیاسی اصلاح طلب و حامی دولت به نمایندگی از خیل عظیم دوستداران گفتمان اعتدال و تدبیر و امید استان بر این است که فردی توانمند و شایسته نام و جایگاه آذربایجانشرقی بر این مسئولیت خطیر گماشته شود تا بتواند انتظارات و امیدهای ایجاد شده برای دور دوم خدمتگذاری دولت تدبیر و امید را تا حدود زیادی محقق نموده و با نمایش عملکردی مطلوب ، حلاوت حسن تدبیر دولت محبوب را در دلهای مردم ماندگار نماید.

در پایان این نامه امضا کنندگان آن "کریم عابدی" معاون اسبق سیاسی امنیتی استانداری آذربایجان شرقی در دوران استانداری "محمد علی سبحان اللهی" و "میر علی اشرف پوری حسینی" رئیس سازمان خصوصی سازی و رئیس ستاد حسن روحانی در آذربایجان شرقی را به عنوان گزینه های خود مطرح کرده اند.

البته ذکر این نکته ضروری است که در نامه اصلاح طلبان اشاره ای به سمت "پوری حسینی" به عنوان رئیس سازمان خصوصی سازی کشور نشده است شاید دلیل آن عملکرد ضعیف این سازمان در آذربایجان شرقی و بروز مشکلات عدیده در صنایع استان به واسطه این واگذاری ها بوده است.

در حال حاضر از 28 واحد صنعتی واگذار شده در آذربایجان شرقی 21 واحد با مشکلات عدیده ای مواجهه است و حتی یکی از این واحدها در اوایل آغاز به کار اسماعیل جبارزاده دچار ضایعه تغییر کاربری از صنعتی به تجاری شد!

حجت الاسلام آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز نیز در دیدار اخیر خود با فعالان اقتصادی استان خواستار توجه بیشتر در مقوله واگذاری ها شده و خطاب به مدیران سازمان خصوصی سازی گفته بود: در موضوع واگذاری واحدهای تولیدی و صنعتی استان به بخش خصوصی دقت لازم صورت نگرفته است.

البته یکی از چالش های مدیریت ارشد استان در دوران اسماعیل جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی حل مشکلات و معضلات پیش آمده از سوی اکثر واحدهای واگذار شده در استان بود به طوری که در طول سال های گذشته بارها تجمع های اعتراضی در مقابل استانداری آذربایجان شرقی در این خصوص صورت گرفته بود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (3)

با سلام در مورد نامه جمعی از اصلاح طلبان آذربایجان شرقی به رییس جمهور در مورد انتصاب آقایان عابدی و پورحسینی لازم به توضیح است هسته اصلی ستاد مرکزی آقای روحانی به ریاست حاج مصطفی مولوی و با محوریت نمایندگان اصلاح طلب استان از جمله نمایندگان محترم تبریز و شبستر و اهر و .... بوده که جمیعا متفق القول بر استانداری آقای خدابخش بوده لازم به ذکر است آقای پور حسینی هیچ جایگاه سیاسی در استان نداشته و این گونه نامه ها از طرف اصلاح طلبان تکذیب میشود و فقط برای عده خاص و منافع آنان بوده (دکتر ن ) . ضمنا عملکرد آقای پور حسینی در سازمان خصوصی و عقبه ایشان دلیلی بر عدم صلاحیت ایشان برای استانداری آذربایجان شرقی دارد .
22:04:01 1396/06/22
محمد جواد
  
اصلاح طلبان رسما و علنا برخلاف منافع تبریز و آذربایجان عمل میکنند
07:54:18 1396/06/23
تایماز
  

مگر اصولگرايان چه خدمتي به آذربايجان كردند؟
22:42:00 1396/06/23
اكبريان
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است