پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   74926  | تاریخ خبر : 1396/06/22  | ساعت : 15:50

عضو شورای اسلامی شهر تبریز در گفت و گو با نصر:

توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی اولویت شورای شهر تبریز/ تکمیل خط یک متروی تبریز تا سال آینده


نصر: عضو شورای اسلامی شهر تبریز  با تاکید براهمیت توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی در این کلانشهر گفت: یکی از اولویت های اصلی شورای پنجم توسعه حمل و نقل عمومی با اولویت مترو است.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، عبداله تقی پور امروز در حاشیه افتتاح ایستگاه دانشگاه متروی تبریز افزود: حل معضل ترافیک در کلانشهرها مطرح بوده و برای رفع آنها بهترین راه حل توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی به ویژه مترو است.

وی با تقدیر از دست اندرکاران سازمان قطار شهری تبریز اذعان داشت: در صورت تامین اعتبار 6 هزار میلیارد ریالی توسط دولت و شهرداری تبریز خط یک متروی تبریز تا پایان سال آینده تکمیل می شود.

این عضو شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به بهره برداری از ایستگاه های متروی تبریزاظهار داشت: در حال حاضر با وجود عدم تکمیل برخی ایستگاه ها ولی همچنان مترو سهمی در حمل و نقل مسافر دارد.

وی ادامه داد: در جلسه اخیر کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تبریز مقرر شد تا در بودجه سال آینده اعتبار مورد نیاز متروی تبریز برای تکمیل خط یک لحاظ شود.

تقی پور به اعتبارات محدود شهرداری تبریز اشاره کرد و افزود: اگر انتظار داریم در شهر توسعه ای پایدار صورت گیرد چاره جز فرصت سازی برای حضور سرمایه گذاری های بخش خصوصی نداریم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است