پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   74874  | تاریخ خبر : 1396/06/21  | ساعت : 16:15

خبر/

قائم مقام مدیرعامل ارس در خداآفرین منصوب شد


نصر: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس، مدیر و قائم مقام مدیرعامل در مرکز خداآفرین منطقه آزاد ارس را منصوب کرد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، با صدور حکمی از سوی محسن خادم عرب باغی، محمدرضا نیافر به عنوان مدیر و قائم مقام مدیرعامل در مرکز خداآفرین منطقه آزاد ارس منصوب شد.

در بخشی از حکم نیافر آمده است: با عنایت به اینکه مهمترین ماموریت جنابعالی نظارت، هدایت و مدیریت بر حوزه های اجرایی و عملیاتی سازمان در مرکز خداآفرین می باشد لذا اجرای برنامه ها و طرح های توسعه و زیربنایی در آن مرکز از محورهای اصلی توسعه و اهداف نهائی سازمان بوده و انتظار می رود با توجه ویژه نسبت به فراهم نمودن و گردآوری امکانات و تجهیزات اهتمام ورزید.

همچنین در بخش دیگری از این حکم بر لزوم استفاده از ظرفیت های فنی،مهندسی و خدماتی سازمان جهت تعالی اهداف و ماموریت های تعریف شده در توسعه زیرساخت های فنی و عمومی منطقه خداآفرین جهت ارایه خدمات ارزنده به کلیه ذینفعان تاکید شده است.

گفتنی است پیش از این جعفر ملکی به عنوان قائم مقام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در مرکز خداآفرین مشغول خدمت بود.
همچنین آئین تودیع و تجلیل از خدمات جعفرملکی و معارفه محمد رضا نیافر 20 شهریور جاری با حضور مدیرعامل سازمان در مرکز خداآفرین برگزار شد.
منطقه آزاد ارس در شمال غرب ایران و در همسایگی با کشورهای آذربایجان و ارمنستان و جمهوری خودمختار نخجوان واقع می باشد.

ارس با 51 هزار هکتار وسعت بعنوان صنعتی ترین منطقه آزاد ایران مطرح بوده و در چهار محدوده منفصل جلفا (مرز ایران و نخجوان) با 20 هزار و 500 هکتار، نوردوز (مرز ایران و ارمنستان) با 411 هکتار، محدوده خداآفرین با پنج هزار و 700 هکتار و محدوده قلی بگلو (مرز ایران و آذربایجان) با 25 هزار هکتار مجری سیاست ها و ماموریت های اقتصادی تعریف شده می باشد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است