پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   74778  | تاریخ خبر : 1396/06/19  | ساعت : 20:00

ساعی در گفتگو با «نصر» تاکید کرد:

تبریز نیازمند شهرداری توانمند، متخصص و پاک دست است/ نباید نگاه های سیاسی در انتخاب شهردار غلبه داشته باشد


نصر: نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر گفت: تبریز نیازمند شهرداری توانمند، متخصص، پاک دست، و متعهد است تا بتواند به نحو احسن و بدون حاشیه به توسعه این شهر کمک کند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، «زهرا ساعی» با اشاره روند انتخاب شهردار تبریز در جلسات مختلف شورای اسلامی این شهر، گفت: ما به عزیزان عضو شورای شهر اعتماد داریم و انشاالله اعضای محترم شورای شهر تبریز شهرداری متخصص و متعهد انتخاب خواهند کرد تا قطار توسعه تبریز با سرعت بیشتری ادامه مسیر دهد.

وی افزود: با توجه به نزدیکی رویداد تبریز 2018 که لازم است برنامه ریزی های مدونی برای بهره برداری از این فرصت انجام شود، شهردار تبریز باید زودتر انتخاب شود تا کارها زمین نماند.

این نماینده مجلس تاکید کرد: تبریز نیازمند شهرداری توانمند، متخصص، پاک دست، و متعهد است تا بتواند به نحو احسن و بدون حاشیه به توسعه این شهر کمک کند.

ساعی در خصوص اینکه برخی از اعضای شورای شهر نگاه صرفاً سیاسی به انتخاب شهردار دارند، گفت: در بحث انتخاب شهردار ابتدا تخصص و توان مدیریتی مطرح است و در کنار آن بحث های سیاسی هم مطرح می شود و نمی توان گفت که این مسائل در انتخاب شهردار دخالتی ندارند.

وی افزود: ایده آل ما این است که شهردار صرفاً بر اساس توانایی ها، تخصص، تجارب و توانمندی های اجرایی اش انتخاب شود، اما در خیلی جاها مسائل سیاسی، فرهنگی و اجتماعی هم در انتخاب ها تاثیر می گذارند.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر تصریح کرد: اصلی ترین معیارها در انتخاب شهردار تبریز باید پاکدستی، توانمندی مدیریتی و تخصص در مسائل شهری باشد و اینکه تجربه در مدیریت شهری بسیار مهم است و کسی که تجربه ای در مدیریت شهر نداشته است، نمی تواند در مدیریت شهرداری تبریز موفق باشد.

ساعی گفت: با توجه به نزدیک بودن رویداد تبریز 2018، شهردار منتخب تبریز باید این شهر را هم از لحاظ کالبدی و هم از لحاظ فرهنگی و اجتماعی آماده میزبانی برنامه محور از گردشگران کشورهای اسلامی در سال آینده میلادی کند.

وی در پایان اظهار داشت: با توجه به اینکه اعضای شورای شهر از لیست های مختلف سیاسی به شورای شهر راه یافته اند، طبیعی است که تا حدی نگاه های سیاسی در انتخاب شهردار تبریز دخالت پیدا کند، منتها این مسائل نبایستی به معیار اصلی تبدیل شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (1)

شما فعلا به دنبال استاندار باشید برای استانمون، شهرداری پیشکش
08:05:34 1396/06/20
حسن مهری
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است