پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   74667  | تاریخ خبر : 1396/06/15  | ساعت : 17:01

معرفی برگزیدگان جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان ها

مرکز آذربایجان شرقی در بخش خبر حائز سه رتبه برتر شد


نصر:سه خبرنگار خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی رتبه های برتر جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما را از آن خود کردند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، در این جشنواره که در سنندج در حال برگزاری است ، گزارش احد یگانی در بخش ویژه تولیدات خبرنگاران آزاد و گزارش دریاچه ارومیه محمدقلی رنگساز در بخش محیط زیست حائز رتبه نخست شدند و گزارش صفوره موسویلر در موضوع اردوهای جهادی رتبه دوم را کسب کرد.
جوایز بخش خبر بیستمین جشنواره تولیدات رادیو تلویزیونی مرکز صدا و سیما توسط علی دارابی معاون امور استانهای رسانه ملی ظهر امروز به برگزیدگان اهدا شد.

در جلسه کمیسیون خبر بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان های صدا و سیما و بر اساس اعلام هیأت داوران، مراکز و گزارش‌گران برگزیده بخش‌های خبری استان‌ها تقدیر شدند.
به این ترتیب، روناک رحیم‌زاده سردبیر خبر رادیو مهاباد، خاطره تیموری خبرنگار رادیو گلستان، مریم ملک‌پور گوینده خبر رادیو مرکز اصفهان، مرتضی قندهاری سردبیر خبر تلویزیون سیمای مرکز گلستان، خالد بلوچ‌زهی خبرنگار خبر تلویزیون سیمای مرکز سیستان و بلوچستان، رحمت‌الله دهمرده گزارشگر خبر تلویزیون سیمای مرکز سیستان و بلوچستان، صابر چهری گزارشگر خبر تلویزیون مرکز کرمانشاه، آذین خلجی گوینده خبر تلویزیون سیمای مرکز زنجان، شبنم جلیلیان گوینده خبر تلویزیون مرکز اصفهان، مهرداد نورمحمدی تصویربردار خبر تلویزیون مرکز ایلام، علیرضا نخعی تدوین‌گر خبر تلویزیون مرکز کرمان، فائزه گریست و امید خوش‌نظر از مراکز فارس و کهگیلویه و بویراحمد، یحیی اقبالی دبیر خبر مکتوب مرکز لرستان و محدی فتاحی دبیر گزارش مکتوب مرکز ایلام در بخش اصلی حائز رتبه‌های برتر شدند.
در بخش ویژه کمیسیون خبر این دوره از جشنواره هم مهدی محمودی از مرکز خوزستان، احد یگانی از مرکز آذربایجان شرقی، رامیار روحی از مرکز کردستان، کاظم دهقانی از مرکز یزد و سیده تکتم سیدی از مرکز سیستان و بلوچستان موفق شدند در بخش‌های شعار سال، تولیدات خبرنگاران آزاد، باشگاه خبرنگاران جوان، ماه محرم و اردوهای جهادی و راهیان نور رتبه‌های برتر را به خو اختصاص دهند.
بخش جنبی کمیسیون خبر بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌های صدا و سیما هم به حوزه‌های دفاع مقدس، بهداشت و سلامت و اقتصاد مقاومتی اختصاص داشت که در این بخش‌ها نیز حسن جلال‌نژاد، مهدی کریمی، خدیجه تقیان، حسین ذوالعلی، مریم نعمتی، اعظم فریدون مقدم، ناصر اکبرپور و محبوبه آقانوری به ترتیب از مراکز همدان، زنجان، آبادان، کرمان، مهاباد، سمنان، خراسان رضوی، چهارمحال و بختیاری و قم به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است