پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   74503  | تاریخ خبر : 1396/06/11  | ساعت : 17:59

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت در گفتگوی اختصاصی با «نصر» خبر داد:

واگذاری شرکت بلبرینگ ایران به «هیات حمایت از صنایع» نهایی شد


نصر: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از نهایی شدن واگذاری شرکت بلبرینگ ایران به هیات حمایت از صنایع خبر داد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش سرویس اقتصادی نصر، "حسین نجاتی" در خصوص آخرین وضعیت شرکت بلبرینگ ایران، گفت: بحث واگذاری شرکت بلبرینگ ایران به هیات حمایت از صنایع نهایی شده و تمام شده است.

وی افزود: قرار شده است سازمان برنامه و بودجه مبلغ 15 میلیارد تومان از بابت سرمایه در گردش به این شرکت بدهد که هنوز مراحل اداری آن در حال طی شدن است و به محض پرداخت این مبلغ، هیات حمایت از صنایع مدیریت کارخانه بلبرینگ سازی تبریز را بر عهده خواهد گرفت.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با بیان اینکه هیات مدیره و مدیرعامل جدید با واگذاری بلبرینگ سازی تبریز به هیات حمایت از صنایع مشخص خواهند شد، گفت: آقای بهبودی، رئیس سازمان برنامه و بودجه استان مامور پیگیری پرداخت سرمایه در گردش به این شرکت شده است تا این مورد هم در سازمان برنامه و بودجه نهایی شود تا هیات حمایت از صنایع کارخانه را تحویل بگیرد.

نجاتی افزود: هشت ماه طول کشید تا بتوانیم هیات حمایت از صنایع را قانع کنیم تا مدیریت شرکت بلبرینگ ایران را بر عهده بگیرد. در کشور تنها چهار شرکت وجود دارد که تحت حمایت و مدیریت این هیات هستند.

وی گفت: شرایط سختی دارد تا این هیات مدیریت کارخانه ای را قبول کند، هیات حمایت از صنایع در عرض 6 ماه با مدیریت هیات مدیره جدیدی که خودشان منصوب خواهند کرد، بلبرینگ سازی تبریز را به سوددهی خواهند رساند.

این مقام مسئول در خصوص زمان دقیق تحویل مدیریت شرکت بلبرینگ ایران به هیات حمایت از صنایع، گفت: به محض اینکه مبلغ سرمایه در گردش به حساب هیات حمایت از صنایع واریز شود، این هیات کار خود را در بلبرینگ ایران آغاز خواهد کرد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (4)

با سلام خواهشمند است مسئولین محترم فکری هم به حال کارخانه لیفتراک سازی سهند تبریز بکنند. کارگگران آنجا الان 6 ماه هست که حقوق نگرفتند!!!
08:14:16 1396/06/12
وحید
  
یکنفر از اساتید بررسی کند که چرا بلبرینگ ویا سایر کارخانجات معتبر دیگر همچون بلبرینگ پس از رها سازی به این حال وروز افتاده اند
07:56:29 1396/06/12
الف
  
بنیان دیزل از یادت رفته چرا چیزی نمی نویسی؟ یا مدت قرار دادت تموم شد
13:48:24 1396/06/12
مهرشاد
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است