پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   74349  | تاریخ خبر : 1396/06/07  | ساعت : 21:27

دیگر باید چه‌کار کنیم که آنها راضی باشند؟

نظمی: تراکتورسازی نتیجه نمی‌گیرد، بازیکنانش از چمن ایراد می‌گیرند


نصر: مدیر اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی معتقد است که بازیکنان تراکتورسازی نتیجه نمی‌گیرند و به همین خاطر به چمن ورزشگاه یادگار تبریز ایراد می‌گیرند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، جمشید نظمی درباره بالا رفتن انتقادات از برگزاری دیدارهای تیم‌ دسته اولی شهرداری تبریز در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز، اظهار داشت: از شورای تامین درخواست کردیم که بازی‌های تیم شهرداری تبریز در ورزشگاه تختی برگزار شود، اما چون این ورزشگاه در مرکز شهر است، با آن موافقت نشد. شورای تامین در این باره باز هم جلسه‌ای خواهد داشت و فکر می‌کنم تا پایان هفته تصمیم نهایی را بگیرند.

وی در خصوص انتقاد بازیکنان تراکتورسازی از کیفیت پایین چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز، گفت: هر کس ناراحت است، در این زمین (ورزشگاه یادگار) بازی نکند. چمن از این بهتر؟ ما دیگر باید چه کار کنیم که بازیکنان تراکتورسازی راضی باشند؟! چمن ما این است و نمی‌توانیم بیشتر از آن کاری انجام دهیم. بازیکنان تراکتورسازی نتیجه نمی‌گیرند، از چمن ایراد می‌گیرند. این ایراد گرفتن‌ها بیشتر سرپوش گذاشتن روی نتایج ضعیف تراکتورسازی است، اما این‌ کارها درست نیست. گل‌محمدی خودش جواب بازیکنان را داد و گفت که کیفیت چمن خوب است.

مدیر اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی در واکنش به این مسئله که هواداران تراکتورسازی در فضای مجازی به‌شدت از او انتقاد می‌کنند، تصریح کرد: این موضوع اصلاً ربطی به آنها ندارد! هر دو تیم هم تیم شهر تبریز هستند. ورزشگاه یادگار امام (ره) برای تراکتورسازی نیست. هم شهرداری تیم تبریز است، هم تراکتورسازی و هم ورزشگاه. وقتی زمین دیگری نیست، ما دیگر باید چه‌کار کنیم؟! یک بازی شهرداری تبریز به خاطر نبود زمین لغو و این تیم سه بر صفر بازنده شود، آن وقت به ما چه می‌گویند؟!

نظمی در پاسخ به این سوال که چرا چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) که قرار بود پیش از آغاز لیگ هفدهم تعویض شود، اما تعویض نشد، یادآور شد: تعویض چمن فقط در دست بررسی بود. قرار بود اگر چمن جواب نداد عوض شود که جواب داد و توانستیم حتی آن را ترمیم هم کنیم. در حال حاضر ایرادهای چمن رفع شده و طبق گفته کارشناسان، نیاز به تعویض آن نیست.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (9)

همه كارشناسان و فوتباليست ها مي گويند چمن اشكال دارد وتنها شماهستيد كه هم چنان به اشتباه خود اصرار داريد مگر شما نبوديد كه مي گفتيدما چمن خارجي مي خواستيم بگيريم ولي نگذاشتند؟
08:32:39 1396/06/08
علمي
  
آقای نظمی برو چمن سایر ورزشگاه رو ببین .یهنی آدم اینقد هم خائن؟شما فقط مزذور هستین برا از بین بردن و ویران کردن
09:50:39 1396/06/08
حیدر
  
شهرداری خودش استادیوم اختصاصی داره استادیوم باغشمال هم هست چرا باید تیمی که هیچ تماشاگری نداره در استادیوم به اون بزرگی بازی کنه؟
18:43:00 1396/06/08
یاشار
  
نظمی اکر نمیتونه وظیفه اش و درست انجام بده استعفا بده. بودجه چمن چی شد؟ 3 میلیارد هزینه شده که وضع چمن این باشه؟ ما خواستار برکناری نظمی هستیم
18:44:11 1396/06/08
یاشار
  
ادم حسابی دو بازیه داریم میبریم بازی های قبلیم تو زمین شخم زده با ناداوری با کمترین اختلاف باختیم زمین به درد چریدن گاو و گوسفند میخوره نه بازی
11:07:28 1396/06/08
تیراختور
  
با سلام اگر چمن ورزشگاه رو از نزدیک ندیده بودم هیچ وقت اضحار نظر نمیکردم چمن ورزشگاه به هیچ وجه قابل دفاع نبوده در بخش هایی چمن از بین رفته و صد البته چمن پارک ها و چمن های کنار خیابان ها ی تبریز خیلی بهتر قابل دفاع تر هستند
12:17:25 1396/06/08
کینگ تراکتور
  
کسی که اینجور به مردم توهین میکنه آیا لیاقت مدیریت رو داره؟
20:31:52 1396/06/08
ساناز
  
همه كارشناسان معتقدند چمن اشكال دارد هي شما بگو نه
22:59:28 1396/06/08
شريفي
  
آقای نظمی عزیز اولا شما نباید به نتایج تراکتوررسیدگی کنید بلکه به کارهای خودتون رسیدگی بفرمایید و دوم اینکه بنظر کدام کارشناسان که معلوم نیست این چمن مشکلی ندارد؟
10:20:27 1396/06/08
نامی
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است