پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   73961  | تاریخ خبر : 1396/05/29  | ساعت : 14:02

خبر/

بازگشایی سامانه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ازفردا


نصر: سامانه انتخاب رشته آزمون سراسری سال 96 دانشگاه آزاد اسلامی از فردا، 30 مردادماه مجددا بازگشایی شده و داوطلبان دو روز فرصت دارند با مراجعه به سامانه ثبت‌نام، نسبت به اصلاح رشته محل های انتخابی یا انتخاب رشته جدید اقدام کنند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، با توجه به درخواست‌ داوطلبانی که به هر علت موفق به انتخاب رشته و یا ویرایش ثبت‌نام خود نشده‌اند، سامانه انتخاب رشته آزمون سراسری سال 96 دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت 9 صبح روز دوشنبه 30 مرداد مجددا بازگشایی شده و داوطلبان تا ساعت 24 روز سه شنبه 31 مرداد فرصت دارند با مراجعه به سامانه ثبت‌نام مرکز سنجش به نشانی www.azmoon.org نسبت به اصلاح رشته محل های انتخابی یا انتخاب رشته جدید اقدام کنند.

براساس اعلام روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاداسلامی، فرصت اعلام شده، آخرین مهلت داوطلبان به منظور انتخاب رشته و یا ویرایش رشته محل‌های انتخابی بوده و تحت هیچ شرایطی تمدید نخواهد شد.

همچنین با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تغییراتی در پذیرش برخی از رشته‌ محل‌های گروه علوم پزشکی ایجاد شده است که داوطلبان می توانند از فردا، دوشنبه 30 مردادماه تا ساعت 24 روز سه شنبه 31 مرداد با مراجعه به سامانه ثبت‌نام به نشانی www.azmoon.org نسبت به اصلاح رشته محل‌های انتخابی یا انتخاب رشته جدید اقدام کنند.
فهرست این رشته محل‌ها از طریق سامانه ثبت‌نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در دسترس داوطلبان قرار داده شده است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است