پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   73637  | تاریخ خبر : 1396/05/22  | ساعت : 20:01

محمد باقر بهشتی؛ رئیس سنی شورای اسلامی شهر تبریز در بازدید از نصر:

دکتر اکبرنژاد قطعا رئیس شورای اسلامی شهر تبریز است/ توافق نهایی برای انتخاب سرپرست جدید شهرداری تبریز


نصر: منتخب دور پنجم شورای اسلامی شهر تبریز از قطعی شدن انتخاب "شکور اکبر نژاد" به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر تبریز خبر داد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، محمد باقر بهشتی در حاشیه بازدید از تحریریه آژانس خبری تحلیلی نصر افزود: به دنبال برگزاری بیش از 16 جلسه رسمی و غیر رسمی با منتخبان مردم در دور پنجم شورای اسلامی شهر تبریز تصمیم قاطع بر انتخاب دکتر اکبرنژاد به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گرفته شده است.

وی ادامه داد: ایشان از هر لحاظ شرایط لازم برای انتخاب شدن را دارند چرا که دو دوره تجربه حضور در شورای اسلامی شهر و رئیس شورا همچنین نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو را در کارنامه دارند.

رئیس سنی شورای اسلامی شهر تبریز در دور پنجم در خصوص انتخاب شهردار جدید تبریز نیز گفت: هنوز وارد مصادیق و گزینه ها نشدیم ولی در خصوص انتخاب سرپرست اجماع نظر وجود دارد تا در موعد مقرر در خصوص گزینه نهایی اظهار نظر کنیم.

وی با بیان اینکه آغاز فعالیت رسمی شورای اسلامی شهر از ابتدای شهریور ماه مقرر شده است افزود: این تاریخ موجب شد تا مدت زمان تصمیم گیری برای انتخاب شهردار هم کوتاه شود به همین دلیل تلاش داریم در وهله نخست سرپرست جدید برای شهرداری تبریز انتخاب کنیم.

بهشتی با بیان اینکه ما برای مقابله با فساد در مجموعه شورا و شهرداری تبریز هم قسم شده ایم اظهار داشت: کسانی که مرا می شناسند می دانند که چقدر به برنامه ریزی و حرکت در مسیر قانون پایبند بوده و اعتقاد راسخ دارم به همین دلیل هیچ احدی به خودش اجازه نمی دهد که در خصوص برخی افراد و شخصیت های خاص واسطه شده و اعمال نظر نماید.

این عضو منتخب شورای اسلامی کلانشهر تبریز افزود: اگر چه تمام 13 نفر شورای اسلامی شهر تبریز جزو یک لیست و جریان سیاسی خاص نیستند ولی اکثریت حاکم بر شورا که از لیست امید راهی شورای شهر تبریز شده اند می توانند تصمیم های اثرگذاری اتخاذ نمایند.

این گزارش حاکی است، دکتر محمد باقر بهشتی با حضور در تحریریه آژانس خبری تحلیلی نصر ضمن آشنایی با روند فعالیت های این رسانه دیجیتال بر نقش رسانه ها در مبارزه با فساد در شورا و شهرداری تبریز تاکید کرد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (2)

زمان نشان میده چقدر رو حرفتان هستید
20:55:20 1396/05/22
محمد
  
فساد در شهرداری با چهره ی زشت و کریه خود بصورت عیان و نه پنهان دل شهروندان را به درد اورده است البته وضعیت غم انگیزشهر گویای واقعیتی تلخ و غم انگیز میباشد
22:13:13 1396/05/22
shahinnazari
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است