پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   73605  | تاریخ خبر : 1396/05/22  | ساعت : 11:43

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی خبر داد:

مشارکت کانون زبان ایران در برگزاری برنامه‌های آموزشی تبریز 2018


نصر: مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی در جمع مدیر و مسئولان مراکز آموزشی کانون زبان ایران از مشارکت کانون زبان ایران در اجرای طرح تبریز 2018 خبر داد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، هادی یوسف‌زاده با تقدیراز تلاش مسئولان مراکز آموزشی ارتقای بیش از پیش جایگاه کانون زبان ایران برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به زبان‌آموزان را مورد تاکید قرارداد و اقدامات انجام شده و برنامه‌های مورد نظر برای تحقق این هدف را تشریح کرد.

وی با اشاره به اقدامات و هماهنگی‌های انجام شده در‌خصوص برگزاری دوره‌های آموزش زبان، ویژه تبریز 2018 خاطرنشان کرد: این موضوع فرصت بسیار مهمی برای تبیین ظرفیت‌‌های کانون زبان برای شهروندان و مسئولان است.
 
یوسف‌زاده رضایت خانواده‌ها و زبان‌آموزان از فعالیت‌های کانون زبان را شرط مهم ارتقا و توسعه همه‌جانبه فعالیت‌های کانون زبان ایران عنوان کرد.
 
مدیر کل کانون پرورش فکری استان توجه به مسائل رفاهی کارکنان و مدرسان کانون زبان را مورد تاکید قرارداد و گفت: علاوه ‌بر اقدامات انجام شده، برنامه‌های دیگری نیز در این راستا انجام خواهدشد.
در این جلسه رئوف ‌کاظمی سرپرست کانون زبان استان نیز ضمن ارائه گزارشی از برنامه‌ها و فعالیت‌های جاری درخصوص مسائل اجرایی مراکز کانون زبان، نکاتی را بیان کرد.
ارائه نظرات مسئولان مراکز آموزشی دیگر برنامه‌های این جلسه بود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است