پربازدیدترین ها
کد خبر :   73515  | تاریخ خبر : 1396/05/19  | ساعت : 18:29

رئیس اتاق بازرگانی تبریز:

مقام و جایگاه خبرنگار نباید اسیر یک برگ تقویم شود!/ منزلت خبرنگاران باید حفظ شود


نصر: رئیس اتاق بازرگانی آذربایجان شرقی با تبریک روز خبرنگار گفت: متاسفانه اگر زمانی صحبتی در این خصوص شده باشد هم مطمئنم به دلیل قرار گرفتن در مناسبت آن روز بوده و روز بعدی هیچ کس هیچ اقدامی در آن زمینه انجام نداده است.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، "صمد حسن زاده" در جلسه ی ظهر امروز ضمن تبریک روز خبرنگار به فعالان رسانه و مطبوعات گفت: روز خبرنگار یکی از بزرگترین روزهای مهم کشور محسوب می شود چرا که هنرمندان فرهیخته ای در حوزه اطلاع رسانی، با خلوص نیت و سختی کار های فراوان خدمات ارزشمندی به جامعه ارائه می دهند.

وی اظهار داشت: دیروز به هنگام تماشای اخبار، به قسمتی از شهامت های خبرنگاران چگونه درجریان هایی چون دفاع مقدس، به از خود گذشتگی، ایثار، شهادت و مجاهدت هایشان نگاه می کردم بسیار جای تامل داشت و برای من یک افتخار بزرگی بود چرا که ملت ما شایستگی خود را در تمامی زمینه ها و در فرصت های مناسب به نحو احسن نشان دادند.

حسن زاده افزود: متاسفانه در جامعه ما جایگاه انسان های وارسته در تمامی زمینه ها آنطور که باید در نگاه و سیاست برنامه های مسئولین شایسته باشد، کم رنگ است و در طول 40 سال، بی توجهی ها بر یک هنرمند و کارآفرین پررنگ بوده است.

رئیس اتاق بازرگانی آذربایجان شرقی تصریح کرد: ما از دولت و مسئولین انتظار ارزش دهی به چنین موضوعاتی را داریم، هیچ کس انتظار پول مجانی از دولت را ندارد بلکه  انتظار می رود تا حداقل زحمت و خدمات ارزشمند تمامی مردم در جایگاه خودش به نحو احسن دیده و حمایت شود؛ متاسفانه اگر زمانی صحبتی در این خصوص شده باشد هم مطمئنم به دلیل قرار گرفتن در مناسبت آن روز بوده و روز بعدی هیچ کس هیچ اقدامی در آن زمینه انجام نداده است.
انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است