پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   73507  | تاریخ خبر : 1396/05/19  | ساعت : 16:25

رییس دانشگاه تبریز خبر داد:

دانشگاه تبریز به رتبه های برتر آزمون سراسری تسهیلات ویژه می دهد


نصر: رییس دانشگاه تبریز از ارائه 20 نوع تسهیلات ویژه به رتبه های برتر آزمون سراسری و استعدادهای درخشان حهت ادامه تحصیل در این دانشگاه بزرگ خبر داد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، محمدرضا پورمحمدی، اظهار کرد: برای جذب رتبه‌های برتر کنکور سراسری و استعدادهای درخشان، این تسهیلات ویژه آموزشی و رفاهی در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به برخی رئوس تسهیلات فوق، افزود: اعطای کمک هزینه سفر دانشجویان ممتاز برای ارائه مقاله به خارج از کشور، امکان اخذ 24 واحد در هر نیمسال تحصیلی، تحصیل همزمان در دو رشته، صدور دانشنامه ممتازی پس از فراغت از تحصیل، بهره مندی از کلاس های ویژه آموزش زبان خارجی برای دانشحویان ممتاز، امکان اخذ 20 واحد از رشته دیگر مازاد بر دروس رشته اصلی از پایان نیمسال چهارم و پرداخت پاداش های نقدی از جمله این تسهیلات است.

پورمحمدی ، اهدای یک دستگاه کامپیوتر لپ تاپ به رتبه ‌های زیر100آزمون ورودی کارشناسی را از دیگر تسهیلات ارایه شده از سوی این دانشگاه برشمرد و یادآور شد: همچنین به برگزیدگان مرحله نیمه نهایی، مرحله اول المپیاد علمی دانشجویی کشور و جشنواره خوارزمی نیز سکه بهار آزادی اهداء خواهد شد.

وی اضافه کرد: در همین راستا به رتبه‌های اول تا سوم المپیاد علمی دانشجویی کشوری و جهانی مشروط بر آنکه دانشجو در دانشگاه تبریز باشد، یک کامپیوتر لپ تاپ اهداء می ‌شود.

دانشگاه تبریز به عنوان یکی از دانشگاه برتر و جامع کشور در حال حاضر بیش از 24 هزار دانشجو، حدود 800 نفر عضو هیات علمی، 21 دانشکده، چندین دانشکده اقماری و یاسر امکانات آموزشی دارد.
این دانشگاه به عنوان دومین دانشگاه بزرگ و قدیمی ایران در سال 1325 تاسیس شده است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است