پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   73440  | تاریخ خبر : 1396/05/18  | ساعت : 10:33

نماینده مردم شبستر در مجلس:

بانک‌های چینی مسدود‌کننده حساب ایرانیان مرتبط با آمریکا هستند


نصر: نماینده مردم شبستر در مجلس با بیان اینکه بانک‌هایی که حساب ایرانیان را در چین مسدود کرده‌اند، بانک‌هایی هستند که با بانک‌های آمریکایی ارتباط دارند، گفت:آمریکایی‌ها با این بانک‌ها ارتباط دارند و به این دلیل که حجم اعظمی از مبادلات آنها با بانک‌های آمریکایی است مجبور به اعمال تحریم‌ها علیه ایران هستند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، معصومه آقاپور علیشاهی در خصوص بسته شدن حساب بانکی ایرانیان در چین، اظهار داشت: درحال‌ حاضر چندین قرارداد سرمایه‌گذاری توسط چین با ایران منعقد شده است که مبالغ بسیار بالایی دارند.

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بانک‌هایی که حساب ایرانیان را در چین مسدود کرده‌اند، بانک‌هایی هستند که با بانک‌های آمریکایی ارتباط دارند،گفت:آمریکایی‌ها با این بانک‌ها ارتباط دارند و به این دلیل که حجم اعظمی از مبادلات آنها با بانک‌های آمریکایی است، مجبور به اعمال تحریم‌ها علیه ایران هستند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در خصوص اینکه این اعمال تحریم‌ها علیه ایران توسط برخی بانک‎‌های چینی تاثیری بر روابط اقتصادی و صنعتی ایران و چین دارد یا خیر، اظهار داشت: آنقدر روابط کشور ما با چین در زمینه سرمایه‌‌گذاری، صادرات، واردات و اقتصاد آزاد با دوام است که تاثیری ندارد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: بیشتر بانک‌های چین که حجم روابط و مبادلات آنها با بانک‌های آمریکایی کمتر است مطمئنا به ارتباط خود با ایران ادامه می‌دهند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (1)

رونمایی از طرح گردشگری پزشکی درحالی با حضور نمایندگان و کارگزاران ۳۷ کشور و وزیر کار رونمایی انجام شد که هیچ کدام از شهرهای آذربایجان در لیست شهرهای میزبان این گردشگران گنجانده نشده اند!؟ معلوم نیست نمایندگان خوشخواب ما کی از خواب غفلت بیدار خواهند شد.
13:03:26 1396/05/18
ناصر
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است