پربازدیدترین ها
کد خبر :   73375  | تاریخ خبر : 1396/05/16  | ساعت : 17:32

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی:

حمایت از تولید داخلی راهبرد اصلی توجه به سیاست اقتصاد مقاومتی است


نصر: مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: حمایت از تولید داخلی راهبرد اصلی توجه به سیاست اقتصاد مقاومتی است.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از مهر، میر احد حسینی ظهر دوشنبه به همراه فرماندار شبستر و مدیران پشتیبانی و نیروی انسانی و حراست این اداره کل از چند واحد صنعتی شبستر بازدید کرد.

وی در جریان بازدید از چندواحد تولیدی با تاکید بر رفع مشکلات و کمبودهای این واحدها افزود: معتقدیم واحدهای تولیدی باید حمایت شوند تا بتوانند اشتغال موجود را حفظ و فرصت های شغلی جدیدی ایجاد کنند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، شهرستان شبستر را با وجود خیرین دارای پتانسیل قوی در سرمایه گذاری دانست و خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط واحدهای صنعتی شهرستان شبستر و ظرفیت بالای این صنعت، امیدواریم مسئولان امربا حمایت های جدی، رونق و اشتغال‌آفرینی که کمک بزرگی به حیات صنعت و تحول اساسی آن است سرعت بخشند.

وی تصریح کرد: در شرایط کنونی، راهبرد اصولی ما توجه به سیاست ها و الزامات اقتصاد مقاومتی، حمایت همه جانبه از تولید داخلی و تقویت اقتصاد بخش خصوصی است.

وی با تاکید بر این که  تلاش تمام مسولان حمایت از تولید کنندگان و کارآفرینان در منطقه است، افزود: باید در سایه تعامل و همکاری از این فرصت برای توسعه اقتصادی استفاده کنیم.

وی در این دیدار ضمن تقدیر از مدیران واحدهای تولیدی گفت: امیدواریم با تلاش تیم مدیران واحدهای تولیدی شاهد موفقیت روز افزون آنان باشیم. 

حمایت ویژه دولت از بخش صنعت و تولید کشور

در این بازدید فرماندار شبستر با اشاره به اینکه هم اکنون حمایت ویژه از بخش صنعت و تولید صورت می گیرد گفت: بهره وری و توسعه سرمایه گذاری و اشتغال  جهت صیانت از نیروی کار بسیار مهم است و موجب پیشگیری از بروز مشکلات فراروی صنعت و تولید که از اهداف راهبردی است خواهد شد۰

 منصور طالب پور داشتن تولید رقابت پذیر و باکیفیت، بهره گیری از ظرفیت ها و مزیت ها را از جمله محورهای اصلی سیاست های اقتصاد مقاومتی ذکر کرد و گفت:  روح حاکم بر سیاست های اقتصاد مقاومتی،   بهره گیری از مزیت های نسبی منطقه برای خلق فرصت های جدید اقتصادی و درون زا و برون گرا بودن است

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است