پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   73177  | تاریخ خبر : 1396/05/12  | ساعت : 12:25

رئیس کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی تبریز‌:

اتفاقات فرودگاه تبریز مورد تایید ما نیست/ وقتی در تهران برخورد نمی‌شود بازخورد آن به تبریز کشیده می شود


نصر: رئیس کانون هواداران تراکتورسازی تبریز گفت: وقتی در تهران توهین تماشاگران پرسپولیس به تیم تراکتورسازی برخوردی نمی‌شود، بازخورد آن به تبریز کشیده می‌شود‌.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از فارس ، اسماعیل قلیچ‌خانی اظهار داشت: باشگاه پرسپولیس ادعا کرده است روز گذشته تعدادی تماشاگر تراکتورسازی در فرودگاه تبریز حضور یافته و به این تیم توهین کرده است، باید عنوان کنم اولاً نباید حرکت انگشت شمار تعدادی که هویت‌شان هم مشخص نیست، به کل تیم نوشته شود و دومًا هیچ مدرکی مبنی بر توهین به افرادی نظیر علی پروین، احمد زاده و یا مرحوم هادی نوروزی نیست و فیلم منتشر شده نیز چنین چیزی وجود ندارد و بیشتر شبیه کری تماشاگران دارد‌.

وی گفت: در جلسه‌های که با لیدرهای جایگاه تراکتورسازی داشتیم تاکید کردیم که به هیچ عنوان به تیم حریف توهین نشود و تنها تیم تراکتورسازی تشویق شود و باشگاه تراکتورسازی با شرایط امروز خود نباید به هیچ عنوان بهانه‌ای برای محروم شدن از حضور تماشاگرانش دهد‌.

قلیچ‌خانی تاکید کرد: ما به هیچ عنوان حرکت چند نفر در فرودگاه تبریز را تائید نکرده و کانون در این مورد هیچ نقشی نداشته و ما قادر نیستم تمام تماشاگران تراکتورسازی را تک به تک کنترل کنیم. ‌

رئیس کانون هواداران تراکتورسازی گفت: توهین احتمالی در فرودگاه تبریز را محکوم می‌کنیم و  باید عنوان کنم عده‌ای به دنبال حاشیه سازی هستند و همیشه دنبال جنجال سازی بوده و افراد حاضر در فرودگاه تبریز قطعاً از تماشاگران اصیل و با فرهنگ تراکتورسازی نیستند‌ و هویت آنها برای ما مشخص نیست.

وی افزود: یک بار باید به صورت ریشه‌ای این موضوع حل شود و وقتی در تهران به صورت گسترده به تیم تراکتورسازی و هواداران آن توهین می‌شود و عملا هم هیچ برخوردی با تیم میزبان و هوادارانش نمی‌شود، بازخورد آن به تبریز کشیده شده و شاهد اتفاقات بعدی هستیم‌.

قلیچ‌خانی گفت: امیدواریم شاهد بازی خوبی بین 2 تیم باشیم و در مورد ظرفیت تماشاگران تیم مهمان گفتیم قانون 10 درصد می‌گوید و ما حاضریم 20 درصد به تیم مهمان اختصاص دهیم به شرطی که در تهران نیز به ما 20 درصد را بدهند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است